20 Niedziela Zwykła – 20 sierpnia 2017

1. Przeżywamy 20 Niedzielę Zwykłą. Dziękujemy Parafianom, Sympatykom i Pielgrzymom za wspólną Eucharystię i życzymy wszystkim pokoju Bożego oraz opieki Matki Najświętszej, patronki tych wakacyjnych, sierpniowych dni.

2. W liturgii bieżącego tygodnia:
– w poniedziałek – wspomnienie św. Piusa X, papieża,
– we wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej,
– w czwartek – święto św. Bartłomieja, Apostoła,
– w piątek – wspomnienie św. Ludwika, króla, Patrona FZŚ,
– w sobotę – uroczystość M. B. Częstochowskiej. Msze św. jak w dzień powszedni,

3. Serdecznie zapraszamy Parafian i Sympatyków na XII Dożynki Powiatu Chrzanowskiego, które będą miały miejsce w naszych ogrodach w przyszłą niedzielę 27 sierpnia. Rozpoczęcie o godz. 14.30 wejściem Korowodu Dożynkowego a o godz. 15.00 uroczysta Eucharystia polowa. Z tej racji Mszy św. o 15.00 w kościele nie będzie. Szczegóły na plakatach.

4. O. Zbigniew zaprasza i przyjmuje zapisy na tradycyjne Dróżki Matki Bożej do Kalwarii Zebrzydowskiej, która będzie miała miejsce w sobotę 26 sierpnia. Rozpoczęcie na Mszy św. o godz. 7 rano.

5. Dziękujemy Parafianom z Bloku 15, klatka 3, 4 i 5 za posługę sprzątania świątyni. Zamówiona Msza św. odprawi się 28 grudnia o godz. 7.00 a od klasztoru 29 grudnia. W tym tygodniu prosimy o tę posługę mieszkańców Bloku Nr 25 i 27 z Osiedla Chemików.

Komentowanie jest wyłączone