22 Niedziela Zwykła – 3 września 2017

1. Przeżywamy 22 Niedzielę Zwykłą. Pozdrawiamy uczestników niedzielnej Eucharystii i życzymy obfitości łask Bożych w nadchodzącym tygodniu. Pozdrawiamy szczególnie Dzieci i Młodzież, które rozpoczynają nowy rok szkolny i życzymy im wielorakich Darów Ducha Św. w zdobywaniu wiedzy i formacji duchowej na drodze ku dorosłości i chrześcijańskiej dojrzałości. Dziś z racji 1 niedzieli miesiąca zamiast kazania Adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. W liturgii bieżącego tygodnia:
– w piątek – święto Narodzenia N. M. Panny. Msze św. z kazaniem o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00. Po każdej Mszy św. poświęcenie ziarna pod zasiew z racji Matki Bożej Siewnej,
– w sobotę – wspomnienie św. Anieli Salawy, dziewicy,

3. Pierwsze powakacyjne spotkanie Kręgu Biblijnego we środę 6 września o godz. 19.30.

4. W przyszłą niedzielę 10 września po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie Rodziców, których Dzieci w przyszłym roku przystąpią do 1 Komunii Św.

5. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla wszystkich będzie w poniedziałek 4 września o godz. 8.00.

6. Chór Gospel Alwernia serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do wspólnego śpiewania. Pierwsza próba po wakacjach będzie we czwartek 7 września o godz. 18.00 w klasztorze OO. Bernardynów.

7. O posługę sprzątania świątyni prosimy w tym tygodniu Parafian z Os. Kamionki, od numeru 21 do 40.

8. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Bronisława Opalińska lat 77 z ul. Olszewskiego. Pomódlmy się za Jej duszę:

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie,

a światłość wiekuista niechaj jej świeci,

niech odpoczywa w Pokoju Wiecznym.

Amen.

Komentowanie jest wyłączone