27 Niedziela Zwykła – 8 października 2017

1. Przeżywamy dziś 27 niedzielę zwykłą. Pozdrawiamy Parafian i Sympatyków i dziękujemy za wspólną modlitwę.

2. W liturgii bieżącego tygodnia:
– w poniedziałek – wspomnienie Bł. Wincentego Kadłubka, biskupa,
– w piątek – wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana Zakonu Kapucynów,

3. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do licznego udziału wszystkich, zwłaszcza Dzieci przygotowujące się do 1 Komunii św. i ich Rodziców.

4. Przez cały październik przyjmujemy na wypominki jednorazowe, miesięczne i roczne za naszych zmarłych. Wypominki jednorazowe będą odczytywane we Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny Za zmarłych polecanych w wypominkach miesięcznych będzie przez cały listopad Msza św. poprzedzona półgodzinną modlitwą, w dni powszednie o godz. 18.00 a w niedzielę o godz. 15.00. Za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych będą Msze św. we wszystkie niedziele roku o godz. 15.00, poprzedzone półgodzinną modlitwą z odczytywaniem wypominek. Karty do wypisywania imion zmarłych znajdują się na ołtarzach bocznych w nawie głównej i transepcie.

5. O. Zbigniew zaprasza i przyjmuje zapisy na Dróżki za Zmarłych do Kalwarii Zebrzydowskiej, pielgrzymka wyruszy w sobotę 21 października po Mszy św. o godz. 7 rano.

6. Spotkanie Kręgu Biblijnego we środę 11 października o godz. 19.30.

7. W przyszłą niedzielę 15 października będziemy przeżywać 17 Dzień Papieski. Z tej racji Młodzież Oazowa będzie kwestować na rzecz funduszu stypendialnego dla dzieci uzdolnionych z biedniejszych i wielodzietnych Rodzin, których wspomaga Papieska Fundacja Nowego Tysiąclecia.

8. Dziękujemy mieszkańcom ulic: Patelskiego i Prusa od numeru 1 do 45 za posługę sprzątania świątyni. Msza św. zamówiona odprawi się 1 lutego o godz. 7.00 a od klasztoru 12 lutego. W tym tygodniu o tę posługę prosimy Parafian z ul. Prusa od numeru 46 do końca

Komentowanie jest wyłączone