29 Niedziela Zwykła – 22 października 2017

1. Przeżywamy dziś 29 niedzielę zwykłą. Pozdrawiamy wszystkich i dziękujemy za wspólną modlitwę. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny w Kościele. Obejmujemy naszą modlitwą wszystkich Misjonarzy i Misjonarki, którzy po całej Ziemi głoszą ludziom Dobrą Nowinę o Chrystusie Odkupicielu świata i człowieka.

2. W liturgii bieżącego tygodnia:
– w poniedziałek – święto św. Jana Kapistrana, założyciela naszej Prowincji OO. Bernardynów,
– w sobotę – święto św. Apostołów: Szymona i Judy Tadeusza,

3. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30.

4. Przez cały październik przyjmujemy na wypominki jednorazowe, miesięczne i roczne za naszych zmarłych. Wypominki jednorazowe będą odczytywane we Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny Za zmarłych polecanych w wypominkach miesięcznych będzie przez cały listopad Msza św. poprzedzona półgodzinną modlitwą, w dni powszednie o godz. 18.00 a w niedzielę o godz. 15.00. Za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych będą Msze św. we wszystkie niedziele roku o godz. 15.00, poprzedzone półgodzinną modlitwą z odczytywaniem wypominek. Karty do wypisywania imion zmarłych znajdują się na ołtarzach bocznych w nawie głównej i transepcie.

5. Za aprobatą Konferencji Episkopatu Polski i na prośbę Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Zatrzymaj Aborcję” w przyszłą niedzielę będziemy zbierać podpisy na poparcie Obywatelskiego Projektu Ustawy Antyaborcyjnej. Przy wpisie oprócz adresu potrzebna będzie znajomość numeru PESEL.

6. Dziękujemy mieszkańcom Brzezin za posługę sprzątania świątyni. Msza św. w Waszej intencji odprawi się 24 stycznia o godz. 18.00. W tym tygodniu o tę posługę prosimy Parafian z ul. Sienkiewicza.

Komentowanie jest wyłączone