5 Niedziela Zwykła – 5 lutego 2017

1. Przeżywamy 5 Niedzielę Zwykłą. Pozdrawiamy zgromadzonych, dziękujemy za modlitwę i życzymy dobrego tygodnia. Dziś z racji 1 Niedzieli miesiąca po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. W liturgii tygodnia:

– w poniedziałek – wspomnienie św. męczenników: Piotra Chrzciciela, Pawła Miki i Towarzyszy,

– we wtorek – wspomnienie św. Kolety, dziewicy,

– w piątek – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy,

3. Stowarzyszenie Alwernia Plus zaprasza wszystkich chętnych do udziału w 1 Warsztatach Gospel, które odbędą się w sobotę 25 lutego w godz. 10 – 17.00 w sali OSP w Alwerni a w niedzielę 26 lutego zapraszamy na koncert muzyki gospel do kościoła w Alwerni, który odbędzie się po Mszy św. o godz. 15.00. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej klasztoru.

4. W związku z zagrożeniem epidemią ptasiej grypy Powiatowy Lekarz Weterynarii prosi o zapoznanie się z ważnym Komunikatem wywieszonym na tablicy ogłoszeń przed wejściem na plac kościelny.

5. Dziękujemy Panom, którzy jak co roku sprawnie rozebrali szopkę i dekoracje świąteczne po uroczystościach Ofiarowania Pańskiego, tradycyjnie kończących okres Bożego Narodzenia.

6. Za tydzień, w niedzielę 12 lutego na godz. 16.00 zapraszamy do sali audiowizualnej w klasztorze na wykład P. Leszka Żebrowskiego zatytułowany „Nie wstydźmy się Polski”.

7. Dziękujemy mieszkańcom ul. Sadowa i Jutrzenki za posługę sprzątania świątyni, zamówiona Msza św. odprawi się 3 czerwca o godz. 18.00 a od klasztoru 5 czerwca. W bieżącym tygodniu prosimy o tę posługę mieszkańców ulic: Przyszłości i Ustronie.

Komentowanie jest wyłączone