6 Niedziela Zwykła – 12 lutego 2017

1. Przeżywamy 6 Niedzielę Zwykłą. Pozdrawiamy zgromadzonych, dziękujemy za modlitwę i życzymy duchowej radości ze spotkania z Panem Jezusem w Jego Cudownej Alwernijskiej Ikonie.

2. W liturgii tygodnia:
– we wtorek – święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy,

3. Stowarzyszenie Alwernia Plus zaprasza wszystkich chętnych do udziału w 1 Warsztatach Gospel, które odbędą się w sobotę 25 lutego w godz. 10 – 17.00 w sali OSP w Alwerni a w niedzielę 26 lutego zapraszamy na koncert muzyki gospel do kościoła w Alwerni, który odbędzie się po Mszy św. o godz. 15.00. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej klasztoru.

4. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 Dzieci Pierwszokomunijne otrzymają poświęcone modlitewniki. Po Mszy św. spotkanie Dzieci i Rodziców w kościele.

5. Jak już ogłaszaliśmy, dzisiaj na godz. 16.00  zapraszamy do sali audiowizualnej w klasztorze na wykład P. Leszka Żebrowskiego zatytułowany „Nie wstydźmy się Polski”.

6. Dziękujemy mieszkańcom ulic: Przyszłości i Ustronie za posługę sprzątania świątyni. Zamówiona Msza św. odprawi się 28 kwietnia o godz. 7.00 a od klasztoru 26 kwietnia, w tym tygodniu prosimy o tę posługę mieszkańców ulic: Garncarska, Wiśniowy Sad i Pręty.

7. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp. Józef Jachymczak i śp. Józef Jochymek. Pomódlmy się za ich dusze:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie,

a światłość wiekuista niechaj im świeci,

niech odpoczywają w Pokoju Wiecznym.

Amen.

Komentowanie jest wyłączone