>>> Pobierz Intencje Mszy św. 4-10 lutego 2019
Poniedziałek 04/02/2019 |
|
07:00 |
1/ + Eugeniusza Figa od Antoniny i Franciszka Kowalskich 2/ + Annę Piekarską od Pawła |
07:30 |
1/ + Władysława Boroń – gr. 4 2/ + dusze w czyśćcu cierpiące |
18:00 |
1/ o zdrowie, Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Św. z okazji 3 urodzin dla Wiktorii 2/ + Józefa Chlebickiego od brata Stanisława z rodziną |
Wtorek 05/02/2019 |
|
07:00 |
1/ w intencji wspólnoty klasztornej 2/ + Józefa Chlebickiego od koleżanek z Brodeł |
07:30 |
1/ + Władysława Boroń – gr. 5 2/ + Ferdynanda Niemczyka w 4 rocznicę śmierci i żonę Władysławę |
18:00 |
1/ + Łucję Taborską od wnuka Michała 2/ + Stanisławę Łuszczek od męża |
Środa 06/02/2019 |
|
07:00 |
1/ + Władysława Boroń – gr. 6 2/ + Józefa Chlebickiego od Mariana Kubieli z rodziną |
07:30 |
1/ + Stanisława Malika od Państwa Helusiów z Rybnej 2/ + Rafała Zielińskiego OD Ireny Bachowskiej i pracowników biura Rachunkowego KONTO w Alwerni |
18:00 |
1/ w intencji sprzątających kościół – mieszkańców z ulicy Garncarskiej i Pręty 2/ w intencji sprzątających kościół – mieszkańców z ulicy Rynek, Korycińskiego i Modrzewiowej |
Czwartek 07/02/2019 |
|
07:00 |
1/ w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych 2/ + Władysława Boroń – gr. 7 |
07:30 |
1/ + Stanisława Malika od kolegi Władka z Rybnej z rodziną 2/ + Julię Dębską w 3 rocznicę śmierci oraz za + męża Adama |
18:00 |
1/ + Józefa Chlebickiego od sąsiadów z Bloku nr 10 klatka IV 2/ + Józefa Czort od córki Violetty z rodziną |
Piątek 08/02/2019 |
|
07:00 |
1/ + Eugeniusza Figa od rodziny Macudów, Świergułów i Karczów 2/ + Józefa Chlebickiego od Zakładu Pogrzebowego z Brodeł |
07:30 |
1/ + Władysława Boroń – gr. 8 2/ + Stanisława Malika od Zygmunta z Rybnej |
18:00 |
1/ + Stanisławę Łuszczek od córki z rodziną 2/ + Józefa Czort od syna Dariusza z rodziną |
Sobota 09/02/2019 |
|
07:00 |
1/ + Józefa Chlebickiego od sąsiada Taborskiego z rodziną 2/ + Annę Lachendro |
07:30 |
1/ + Władysława Boroń – gr. 9 2/ + Stanisława Malika od sąsiadów z klatki nr 2 |
18:00 |
1/ + Helenę Kosowską 2/ + Dariusza Rychlika w rocznicę śmierci |
Niedziela 10/02/2019 |
|
07:00 |
+ Bronisława Berny, Renatę i Michała Rąpel |
08:30 |
+ Józefa Jochymek – 2 rocznica śmierci |
10:00 |
1/ + Zbigniewa Gęsikowskiego w 100-lecie urodzin 2/ + Julię Łapuszek od Małgorzaty i Henryka Chomików z dziećmi |
11:30 |
O zdrowie, Boże błogosławieństwo i Opiekę Matki Bożej dla Ojca Leonarda od Kręgu Biblijnego |
15:00 |
1/ + wypominkowa 2/ + Władysława Boroń – gr. 10 |
18:00 |
+ Irenę i Stanisława Siewiorek oraz zmarłych rodziców i rodzeństwo |