Intencje Mszy św. 4-10 lutego 2019

>>> Pobierz Intencje Mszy św. 4-10 lutego 2019

 

 

 

 

Poniedziałek 04/02/2019

07:00

1/ + Eugeniusza Figa od Antoniny i Franciszka Kowalskich

2/ + Annę Piekarską od Pawła

07:30

1/ + Władysława Boroń – gr. 4

2/ + dusze w czyśćcu cierpiące

18:00

1/ o zdrowie, Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Św. z okazji 3 urodzin dla Wiktorii

2/ + Józefa Chlebickiego od brata Stanisława z rodziną

Wtorek 05/02/2019

07:00

1/ w intencji wspólnoty klasztornej

2/ + Józefa Chlebickiego od koleżanek z Brodeł

07:30

1/ + Władysława Boroń – gr. 5

2/ + Ferdynanda Niemczyka w 4 rocznicę śmierci i żonę Władysławę

18:00

1/ + Łucję Taborską od wnuka Michała

2/ + Stanisławę Łuszczek od męża

Środa 06/02/2019

07:00

1/ + Władysława Boroń – gr. 6

2/ + Józefa Chlebickiego od Mariana Kubieli z rodziną

07:30

1/ + Stanisława Malika od Państwa Helusiów z Rybnej

2/ + Rafała Zielińskiego OD Ireny Bachowskiej i pracowników biura Rachunkowego KONTO w Alwerni

18:00

1/ w intencji sprzątających kościół – mieszkańców z ulicy Garncarskiej i Pręty

2/ w intencji sprzątających kościół – mieszkańców z ulicy Rynek, Korycińskiego i Modrzewiowej

Czwartek 07/02/2019

07:00

1/ w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych

2/ + Władysława Boroń – gr. 7

07:30

1/ + Stanisława Malika od kolegi Władka z Rybnej z rodziną

2/ + Julię Dębską w 3 rocznicę śmierci oraz za + męża Adama

18:00

1/ + Józefa Chlebickiego od sąsiadów z Bloku nr 10 klatka IV

2/ + Józefa Czort od córki Violetty z rodziną

Piątek 08/02/2019

07:00

1/ + Eugeniusza Figa od rodziny Macudów, Świergułów i Karczów

2/ + Józefa Chlebickiego od Zakładu Pogrzebowego z Brodeł

07:30

1/ + Władysława Boroń – gr. 8

2/ + Stanisława Malika od Zygmunta z Rybnej

18:00

1/ + Stanisławę Łuszczek od córki z rodziną

2/ + Józefa Czort od syna Dariusza z rodziną

Sobota 09/02/2019

07:00

1/ + Józefa Chlebickiego od sąsiada Taborskiego z rodziną

2/ + Annę Lachendro

07:30

1/ + Władysława Boroń – gr. 9

2/ + Stanisława Malika od sąsiadów z klatki nr 2

18:00

1/ + Helenę Kosowską

2/ + Dariusza Rychlika w rocznicę śmierci

Niedziela 10/02/2019

07:00

+ Bronisława Berny, Renatę i Michała Rąpel

08:30

+ Józefa Jochymek – 2 rocznica śmierci

10:00

1/ + Zbigniewa Gęsikowskiego w 100-lecie urodzin

2/ + Julię Łapuszek od Małgorzaty i Henryka Chomików z dziećmi

11:30

O zdrowie, Boże błogosławieństwo i Opiekę Matki Bożej dla Ojca Leonarda od Kręgu Biblijnego

15:00

1/ + wypominkowa

2/ + Władysława Boroń – gr. 10

18:00

+ Irenę i Stanisława Siewiorek oraz zmarłych rodziców i rodzeństwo

Komentowanie jest wyłączone