IV Niedziela Adwentu – 24 grudnia 2017

1. Przeżywamy IV Niedzielę Adwentu, ostatnią przed świętami. Witamy wszystkich uczestników niedzielnej Eucharystii i dziękujemy za wspólną modlitwę.

2. Dziś Wigilia Bożego Narodzenia. Z tej racji, jak ogłaszaliśmy, Mszy św. o godz. 15.00 i 18.00 nie będzie. Będzie natomiast o godz. 13.00 dodatkowa Msza św. zbiorowa za wszystkich zmarłych, którzy jeszcze niedawno zasiadali z nami do wigilijnego stołu a teraz już odeszli do wieczności. Imiona ich będą odczytane przed Mszą św. Kartki z ich imionami prosimy przynosić do zakrystii lub przekazać bezpośrednio przed Mszą św. Grupa Misteryjna Pascha zaprasza na coroczne Misterium Bożonarodzeniowe, na godz. 23.20. O północy uroczysta Pasterka ofiarowana za Parafian, Dobrodziejów, Pielgrzymów i Przyjaciół Sanktuarium, darczyńców oraz wszystkie grupy duszpasterskie. Taca zbierana na Pasterce jest każdorazowo przeznaczana na Fundusz Ochrony Życia S.O.S.

3. Jutro, w poniedziałek, Uroczystość Bożego Narodzenia. Porządek Mszy św. jak w niedzielę.

6. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej, dzięki ofiarom za świece w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom oraz darom przyniesionym do klasztoru a także produktom zebranym w sklepie p. Borowskich przygotował 45 paczek świątecznych dla potrzebujących Parafian. Aktywistom Oddziału i Darczyńcom szczerze dziękujemy.

7. Dziękujemy mieszkańcom ulic: Ustronie i Przyszłości za posługę sprzątania świątyni. Msza św. zamówiona odprawi się 14 marca o godz. 18.00. W tym tygodniu o tę
posługę prosimy Parafian z ulic: Garncarska i Pręty.

Komentowanie jest wyłączone