Narodzenie Pańskie – 25 grudnia 2017 r.

Przeżywamy Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Bardzo serdecznie witamy w naszej świątyni wszystkich parafian, gości i pielgrzymów przybyłych na święta do swoich krewnych czy też przybyłych do naszego Sanktuarium. Życzymy głębokiego przeżycia Tajemnicy Wcielenia oraz błogosławieństwa Bożej Dzieciny w nadchodzącym Nowym 2018 Roku.

1.W liturgii tygodnia:
– jutro święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze św. jak w niedzielę. Taca w Szczepana przeznaczona na potrzeby Papieskiego Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie. Na Mszy św. o godz. 10.00 poświęcenie owsa.
– w środę – święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty, po Mszach św. błogosławieństwo wina,
– w czwartek – Świętych Młodzianków, męczenników,
– w przyszłą niedzielę – uroczystość Świętej Rodziny: Jezusa. Maryi i Józefa. O godz. 18.00 Msza św. na zakończenie Starego Roku a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Suplikacje, Te Deum i uroczyste błogosławieństwo.

2. Podziękowania:
– wszystkim Dobrodziejom za wspieranie duchowe i materialne odbudowy kościoła i sanktuarium,
– grupie misteryjnej Pascha za przygotowanie pięknego Misterium Bożonarodzeniowego,
– za zaopatrzenie klasztoru w choinki i w wiele innych darów – zwłaszcza spożywczych – przed świętami, przeznaczonymi na paczki świąteczne dla ubogich Rodzin,
– za pomoc w dekorowaniu świątyni, budowę szopki i za prace porządkowe w świątyni,
– za udział w roratach, szczególnie dzieci i za liczne korzystanie ze spowiedzi adwentowej,
– za wszystkie życzenia świąteczne kierowane pod naszym adresem,

3. Życzenia:
Niech Boża Dziecina błogosławi Wam i Waszym Rodzinom, obdarzy Was łaską zdrowia, napełnia pokojem, radością i życzliwością Przyjaciół i wszystkich napotkanych ludzi, niech atmosfera ciepła na trwałe zagości w Waszych domach i sercach i w tym duchu przyjmijcie Boże błogosławieństwo

Komentowanie jest wyłączone