Niedziela po Bożym Narodzeniu – Święto Św. Rodziny – 31 grudnia 2017

1. Dziś ostatnia niedziela roku. Dziękujemy wszystkim za obecność i modlitwę. O godz. 18.00 uroczysta Msza św. na zakończenie Starego Roku a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu, Suplikacje, Te Deum i uroczyste błogosławieństwo.

2. Jutro w Nowy Rok uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Ofiary zebrane na tacę w dniu jutrzejszym są przeznaczone na nasze WSD w Kalwarii Zebrzydowskiej.

3. W sobotę 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Na Mszach św. poświęcenie kredy i kadzidła.

4. Wizytę Duszpasterską czyli „Kolędę” rozpoczniemy w naszej Parafii w poniedziałek 8 stycznia. Szczegóły wizyty będą opublikowane na naszej stronie internetowej i na tablicy ogłoszeń.

5. Dziękujemy mieszkańcom ulic: Garncarska i Pręty za posługę sprzątania świątyni. Zamówiona Msza św. odprawi się 17 marca o godz. 18.00. W tym tygodniu o tę posługę prosimy Parafian z ulic: Rynek, Korycińskiego i Modrzewiowej.

7. W czwartek odbędzie się w Krakowie pogrzeb naszego Współbrata Hilarego Stachurskiego, który ostatnie 20 lat pracował w Niemczech i tam zmarł mając 47 lat. Pomódlmy się za spokój Jego duszy:

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie,

a światłość wiekuista niechaj mu świeci,

niech odpoczywa w Pokoju Wiecznym.

Amen.

Komentowanie jest wyłączone