Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Zesłania Ducha Św. – 4 czerwca 2017

1. Przeżywamy uroczystość Zesłania Ducha Św. Pozdrawiamy uczestników niedzielnej Eucharystii i życzymy błogosławionych owoców wspólnej modlitwy i obfitości darów Ducha Św. potrzebnych do bogobojnego życia.

2. W liturgii bieżącego tygodnia:
– w poniedziałek – święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
– we wtorek – kolejny dzień Nowenny przed uroczystością św. Antoniego. O godz. 7.00 Msza św. z kazaniem oraz nabożeństwo ku czci św. Antoniego z ucałowaniem relikwii Świętego z Padwy,
– w czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

3.Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomagali przy organizacji odbytej w minioną niedzielę Majówki u Bernardynów: sponsorom artykułów spożywczych, napojów, lodów, wyrobów wędliniarskich: osobom, które upiekły ciasta i chleby; twórcom ludowym za piękne rękodzieła, grojeckim producentom świetnej grochówki, strażakom OSP Alwernia rozkładającym sceny, pawilony, parasole, obsługującym wszystkie stoiska. Dziękujemy wszystkim za poświęcony czas, zaangażowanie oraz szeroko otwarte głowy i serca.

4.Dziękujemy rodzicom dzieci rocznicowych za posługę sprzątania świątyni W tym tygodniu o tę   posługę prosimy  mieszkańców Bloku Nr 9, 3 i 4klatka z Osiedla Chemików.

5.Jak zapowiadaliśmy w zeszłą niedzielę, dziś po każdej Mszy Świętej, kwestujemy do puszek na kontynuacje prac w Kaplicy Pana Jezusa „Ecce Homo” w Alwerni.

Komentowanie jest wyłączone