27 Niedziela Zwykła – 7 października 2018

1. Przeżywamy dziś 27 niedzielę zwykłą. Pozdrawiamy Parafian i Sympatyków i dziękujemy za wspólną modlitwę.

2. W liturgii bieżącego tygodnia:
– we wtorek – święto Bł. Wincentego Kadłubka, biskupa,
– w sobotę – wspomnienie Bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana Zakonu Kapucynów,

3. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do licznego udziału wszystkich, zwłaszcza Dzieci przygotowujące się do 1 Komunii św. i ich Rodziców.

4. Przez cały październik przyjmujemy na wypominki jednorazowe, miesięczne i roczne za naszych zmarłych. Wypominki jednorazowe będą odczytywane we Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Za zmarłych polecanych w wypominkach miesięcznych będzie przez cały listopad Msza św. poprzedzona półgodzinną modlitwą, w dni powszednie o godz. 18.00 a w niedzielę o godz. 15.00. Za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych będą Msze św. we wszystkie niedziele roku o godz. 15.00, poprzedzone półgodzinną modlitwą z odczytywaniem wypominek. Karty do wypisywania imion zmarłych znajdują się na ołtarzach bocznych w nawie głównej i transepcie.

5. O. Zbigniew zaprasza i przyjmuje zapisy na Dróżki za Zmarłych do Kalwarii Zebrzydowskiej, pielgrzymka wyruszy w sobotę 20 października po Mszy św. o godz. 7 rano.

6. Informujemy, że podczas kwesty na potrzeby naszych misji zakonnych została zebrana suma 4888 złotych. Darczyńcom szczerze dziękujemy. W każdą sobotę miesiąca w Kalwarii Zebrzydowskiej odprawia się Msza św. w intencji dobrodziejów naszych Misji.

7. W przyszłą niedzielę 14 października będziemy przeżywać 18 Dzień Papieski. Z tej racji Młodzież Oazowa będzie kwestować na rzecz funduszu stypendialnego dla dzieci uzdolnionych z biedniejszych i wielodzietnych Rodzin, których wspomaga Papieska Fundacja Nowego Tysiąclecia.

8. Dziękujemy mieszkańcom ulic: Skłodowskiej, Żaczków i Krakowskiej za posługę sprzątania świątyni. Zamówiona Msza św. odprawi się 6 stycznia o godz. 8.30. W tym tygodniu o tę pracę prosimy Parafian z ulic: Zacisze i Gęsikowskiego.

Komentowanie jest wyłączone.