3 Niedziela Wielkanocna – 15 kwietnia 2018

1. Przeżywamy 3 Niedzielę Wielkanocną, która rozpoczyna w Kościele Tydzień Biblijny. Pozdrawiając wszystkich i dziękując za wspólną modlitwę zachęcamy do częstej lektury Pisma Świętego, które dla wierzących powinno stanowić prawdziwą Księgę Życia.

2. W liturgii bieżącego tygodnia:
– we wtorek – 1 dzień Nowenny przed świętem św. Antoniego z Padwy. O godz. 7.00 Msza św. z kazaniem a po Mszy św. nabożeństwo ku czci św. Antoniego.

3.Rozpoczynamy przyjmowanie zapisów na tradycyjne Dróżki Pana Jezusa do Kalwarii Zebrzydowskiej. Pielgrzymka odbędzie się w dniu 5 maja i wyruszy po Mszy św. o godz. 7 rano. Motywem przewodnim tegorocznej pielgrzymki będzie modlitwa w intencji Ojczyzny z racji 100 – lecia odzyskania niepodległości. Zapisów można dokonywać w zakrystii lub u o. Zbigniewa. Są też 24 – 26 maja. Szczegóły również u o. Zbigniewa.

4.Serdeczne podziękowania składamy Druhom Strażakom z Grojca za prace gospodarcze w ogrodzie klasztornym, związane z jego nowym zagospodarowaniem.

5. Dziękujemy małżeństwu z Bloku Nr 10 za posługę sprzątania świątyni. W bieżącym tygodniu prosimy o tę posługę Parafian z Bloku również Nr 10, klatka 3 i 4.

Komentowanie jest wyłączone.