5 Niedziela Zwykła – 10 lutego 2019

1. Przeżywamy 5 Niedzielę Zwykłą. Pozdrawiamy parafian, sympatyków i pielgrzymów, dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy duchowej radości ze spotkania z Panem Jezusem w Jego Cudownej Alwernijskiej Ikonie.

2. W liturgii tygodnia:
– w poniedziałek – wspomnienie M. Bożej z Lourdes i Światowy Dzień Chorego,
– w czwartek – święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy,

3. / ogłoszenia społeczne /
– Burmistrz Gminy Alwernia zaprasza mieszkańców do udziału w bezpłatnych szkoleniach w ramach projektu „Kraina bezpiecznego internetu” realizowanego przez Gminę. Zapisy do 22 lutego. Uczestnikami projektu mogą być osoby od 25 roku życia. Szkolenia zostaną przeprowadzone w Urzędzie Miejskim w Alwerni i w Szkole Podstawowej w Porębie Żegoty. Dokumenty rekrutacyjne do pobrania ze strony internetowej Urzędu lub osobiście w Urzędzie Miejskim. Szczegóły projektu są dostępne na plakatach i ulotkach.

– Stowarzyszenie Alwernia Plus i Chór Gospel Alwernia zapraszają wszystkich chętnych w dniach 23 – 24.02.2019 (sobota – niedziela) na III Warsztaty Gospel w Alwerni. Warsztaty odbędą się w sali OSP w Alwerni, w sobotę w godz. od 10 do 17.00 a w niedzielę od 10.30 do 14.00 i zakończą się koncertem w kościele bernardynów po Mszy św. o godz. 15.00. Zapisy przyjmuje p. Barbara Augustynek do dnia 18 lutego. Więcej informacji na plakatach i ulotkach.

4. Dziękujemy dwu Rodzinom z Bloku Nr 10, klatka 1 i 2 za posługę sprzątania świątyni. Zamówiona Msza św. odprawi się 7 maja o godz. 18.00. W tym tygodniu o tę pracę prosimy Parafian z Bloku Nr 10, 3 i 4 klatka.

Komentowanie jest wyłączone.