6 Niedziela Wielkanocna – 21 maja 2017

1.Przeżywamy 6 Niedzielę Wielkanocną. Pozdrawiamy wszystkich uczestników niedzielnej Eucharystii i dziękujemy za wspólną modlitwę.

2.W liturgii bieżącego tygodnia:
– we wtorek – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki św. Ojca Franciszka z Asyżu oraz kolejny dzień Nowenny przed uroczystością św. Antoniego. O godz. 7.00 Msza św. z kazaniem oraz nabożeństwo ku czci św. Antoniego z ucałowaniem relikwii Świętego z Padwy,
– w środę – wspomnienie Najśw. Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych,
– w piątek – wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera,

3. Za tydzień w niedzielę 28 maja tradycyjna Majówka u Bernardynów. Początek o godz. 14.00 w ogrodach klasztornych. W dalszym ciągu prosimy osoby chętne do upieczenia ciast o wpisywanie się na przygotowane listy. Cały program tej świetnej rodzinnej imprezy będzie na plakatach i w internecie na stronie klasztornej. Atrakcji dla dzieci i dorosłych nie zabraknie. Zarówno duch jak i ciało powinny być zadowolone. Serdecznie zapraszamy całe Rodziny.

4. / ogłoszenia społeczne /
– Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie rozpoczął rekrutację na studia z zakresu teologii, turystyki religijnej, historii, ochrony dóbr kultury, muzyki kościelnej, archiwistyki, dziennikarstwa, komunikacji społecznej i innych. Zainteresowanych zaprasza w mury swojej uczelni. Szczegóły w internecie.

– Krakowskie Centrum Diagnostyczne zaprasza na badania diagnostyczne kości, płuc i równowagi kwasowo – zasadowej. Badania w ambulansie diagnostycznym będą we wtorek 23 maja od godz. 15.30 przy naszym kościele. Ulotki informacyjne znajdują się na ołtarzach bocznych w nawie głównej.

5. O posługę sprzątania świątyni prosimy w bieżącym tygodniu mieszkańców Bloku Nr 9, 1 i 2 klatka z Osiedla Chemików.

Komentowanie jest wyłączone.