Ekstremalna Droga do Betlejem

edk_awatar_500_500Zbliża się Adwent, a Adwent to EDB, czyli Ekstremalna Droga do Betlejem. Jedyna i niepowtarzalna droga i wyzwanie z Alwerni do Kalwarii.

Ekstremalna Droga do Betlejem (EDB) odbywa się po raz kolejny i wzorowana jest na Ekstremalnej Drodze Krzyżowej (EDK). Ci, którzy przeszli EDK, mówią, że to wyzwanie, głębokie przeżycie, doświadczenie własnej słabości i chociaż ułamka ciężaru, jaki dźwigał Jezus podczas Swojej Drogi. Adwent to czekanie na osobiste spotkanie z Bogiem. A właśnie w ciszy nocy, zmagając się ze sobą, najłatwiej o nie.

W tym roku znowu organizujemy EDB z Alwerni. W pieszej, nocnej wędrówce, rozważając kolejne tajemnice świąt Bożego Narodzenia udamy się do Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Ekstremalna Droga do Betlejem skierowana jest do tych wszystkich, którzy chcą pełniej przeżyć ostatnie dni Adwentu. W trakcie EDB każdy z uczestników będzie miał ze sobą, przygotowane specjalnie na tą noc rozważania, pokonując pieszo kilkadziesiąt kilometrów do Kalwarii.

Zapisy i informacje: edk.alwernia@gmail.com, informacje: 600 948 326 – Wojtek i 791 064 204 – Irek.

Komentowanie jest wyłączone.