Poniedziałek 02/11/2020 |
|
7:00 |
+ Annę i Teklę Zięba oraz Piotra Jakubowskiego |
7:30 |
1/+ Stanisława Kulawika w 5 rocznicę śmierci 2/ + Marię Malik od siostrzenicy Zofii z rodziną |
18:00 |
1/ + wypominkowa 2/ o zdrowie, Boże błogosławieństwo i Opiekę MB dla Patrycji i Emilki w 18-tą rocznicę urodzin |
Wtorek 03/11/2020 |
|
7:00 |
1/ w intencji wspólnoty klasztoru 2/ + Franciszka Bachowskiego od kolegów i współpracowników z Wytwórni TC-Alwernia SA |
7:30 |
O zdrowie, Boże błogosławieństwo i Opiekę MB dla Katarzyny i Kazimierza w 28 rocznicę ślubu |
18:00 |
1/ + wypominkowa 2/ O zdrowie, Boże błogosławieństwo i Opiekę MB dla Justyny w 18-tą rocznicę urodzin 3/ + Zofię Mazgaj od wnuków Klaudii i Kuby |
Środa 04/11/2020 |
|
7:00 |
1/ + Lucynę, Michała i Stanisława Drabiec 2/ + Franciszka Bachowskiego od kolegów i współpracowników z Wytwórni TC-Alwernia SA |
7:30 |
+ Marię Malik od Magdaleny Zaporowskiej z rodziną |
18:00 |
1/ + wypominkowa 2/ + Halinę Węgrzyn od chrzestnej 3/ + Zofię Mazgaj od córki Krystyny z mężem |
Czwartek 05/11/2020 |
|
7:00 |
1/ w intencji powołań 2/ + Józefę, Józefa, Katarzynę i Stanisława |
7:30 |
+ Juliana Mazgaj od szwagierki Kazimiery z rodziną |
18:00 |
1/ + wypominkowa 2/ + Józefa Chlebickiego 3/ + Franciszka Bachowskiego od siostry Stanisławy z rodziną |
Piątek 06/11/2020 |
|
7:00 |
1/ + Marię Malik od Zakładu Pogrzebowego z Brodeł 2/ o zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz wszelkie łaski dla Rozalii Kocot |
7:30 |
|
18:00 |
1/ + wypominkowa 2/ o zdrowie, Boże błogosławieństwo i Opiekę MB dla Dawidka w 1 rocznicę urodzin 3/ + Franciszka Bachowskiego od chrześnicy Barbary z rodziną |
Sobota 07/11/2020 |
|
7:00 |
1/ o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Oliwii i Kacpra 2/ + Tadeusza Trojana |
7:30 |
1/ + Marię Malik od rodziny Poznańskich z Libiąża 2/ + Franciszka Bachowskiego od Mirka z rodziną i od Elżbiety Siemek |
18:00 |
1/ + wypominkowa 2/ + Jana Uroda oraz Felicję i Jana Mastalskich |
Niedziela 08/11/2020 |
|
7:00 |
w intencji Róż Różańcowych
|
8:30 |
+ Annę i Piotra Poniedziałek |
10:00 |
w intencji Parafian i Dobrodziejów
|
11:30 |
1/ + Miłosza Dubiel 2/ o Boże błogosławieństwo oraz zdrowie dla Barbary, Sławomira i Klaudii |
15:00 |
1/ + wypominkowa 2/ + Jerzego Wąchala w 7 rocznicę śmierci |
18:00 |
+ Władysława Kubaty (on) |