Poniedziałek 13/03/2023 | |
7:00 | O błogosławieństwo Boże, Dary Ducha św. dla Arkadiusza |
7:30 | O błogosławieństwo Boże, Dar nowych gorliwych powołań do Sióstr Bernardynek |
18:00 | 1/ + Janinę Chrząszcz od Haliny i Leszka z rodziną – gr. 13 2/ + Józefa Piekarskiego 3/ o powrót do zdrowia dla syna Romana |
Wtorek 14/03/2023 | |
7:00 | 1/ + Janinę Chrząszcz od Krystyny i Piotra Wszołek z rodziną – gr. 14 2/ + Barbarę i Jerzego Wieczorkowskich oraz Genowefę i Stefana Kozera |
7:30 | + Jadwigę Kramarczyk od siostrzenic Anny i Małgorzaty z rodziną |
18:00 | 1/ O zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz Dary Ducha św. dla Oliwiera w 13 rocznicę urodzin 2/ + Cecylię Starzycką od rodziny Szarków i Ziębów |
Środa 15/03/2023 | |
7:00 | 1/ + Józefa Para w 8 rocznicę śmierci 2/ dziękczynna za 90 lat Kazimierza o zdrowie i błogosławieństwo Boże, Opiekę MB na dalsze lata życia |
7:30 | + dusze w czyśćcu cierpiące |
18:00 | 1/ + Janinę Chrząszcz od Kazimiery, Władysława i Marii – gr. 15 2/ + Józefę Staszkiewicz od wnuczki Anny z rodziną |
Czwartek 16/03/2023 | |
7:00 | + Janinę Chrząszcz od Anny i Krzysztofa Pawlik – gr. 16 |
7:30 | + Zbigniewa Kordon |
18:00 | 1/ + Jerzego Wojtonia 2/ dziękczynna za otrzymane łaski 3/ o zdrowie, błogosławieństwo Boże dla Nicol Kulawik w dniu urodzin |
Piątek 17/03/2023 | |
7:00 | 1/ + Janinę Chrząszcz od Anny Olcoń – gr. 17 2/ + Józefa Winiarskiego |
7:30 | O zdrowie, błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Józefy |
18:00 | 1/ + Józefa Czort (on), Józefa i Zofię Banasik 2/ + Jadwigę Kramarczyk od brata Stanisława z rodziną |
Sobota 18/03/2023 | |
7:00 | 1/ + Janinę Chrząszcz od Dawida Olcoń z rodziną – gr. 18 2/ + Józefa i Stefanię |
7:30 | intencja wieczysta |
18:00 | 1/ + Józefa Kopeć, Genowefę, Zofię i Józefa Szarek i syna Józefa 2/ + Antoniego Sądeckiego żonę Zofię córkę Janinę Bucką oraz zmarłych z rodziny |
Niedziela 19/03/2023 | |
7:00 | + Bronisława Berny (on), + Renatę i Michała Rąpel |
8:30 | + Janinę Chrząszcz od Eweliny Legień z rodziną – gr. 19 |
10:00 | w intencji parafian, dobrodziejów oraz pracowników Alventa i ich rodzin |
11:30 | + Józefa i Leonardę Mazgaj |
15:00 | + wypominkowa |
18:00 | + Józefa Chlebickiego |