a
Poniedziałek 17/01/2022 |
|
7:00 |
1/ + Józefę Szala od Doroty Pietrzela i Małgorzaty Chomik – gr. 17 2/ + Józefa Łataka w rocznicę śmierci |
7:30 |
1/ + Jerzego Kramarza od rodziny Drabców 2/ o Boże błogosławieństwo w egzaminach syna |
18:00 |
1/ + Adama Mazgaja od żony i dzieci
|
Wtorek 18/01/2022 |
|
7:00 |
1/ + Józefę Szala od Franciszka Szala z rodziną – gr. 18 2/ w intencji sprzątających kościół mieszkańców z Os. Chemików Blok nr 8 klatka 1 i 2 |
7:30 |
1/ w intencji sprzątających kościół mieszkańców z Os. Chemików Blok nr 9 klatka 2 i 3 2/ o zdrowie, Boże błogosławieństwo i Opiekę MB w dniu urodzin |
18:00 |
O Boże błogosławieństwo dla Agnieszki i Jakuba |
Środa 19/01/2022 |
|
7:00 |
1/ + Józefę Szala od sąsiadówz Bloku nr 4 klatka 1 – gr. 19 2/ o zdrowie dla Henryka |
7:30 |
1/ dziękczynna za otrzymane łaski 2/ + Krystynę i Tadeusza Czekaj |
18:00 |
w intencji sprzątających kościół mieszkańców z Os. Chemików Blok nr 8 klatka 3 i 4
|
Czwartek 20/01/2022 |
|
7:00 |
1/ + Józefę Szala od uczestników pogrzebu – gr. 20 2/ + Barbarę i Jerzego Wieczorkowskich oraz Genowefę i Stefana Kozera |
7:30 |
1/ + Władysławę Koszyk od rodziny Niechwiej 2/ + Marię Adamaszek od wnuka Rafała z Wiktorią |
18:00 |
+ Julię Woskowicz
|
Piątek 21/01/2022 |
|
7:00 |
1/ + Józefę Szala – gr. 21 2/ + Genowefę Chrzanowską |
7:30 |
+ Józefa Lachendro od kolegów syna Łukasza z Państwowego Muzeum Auschwitz Birkenau |
18:00 |
+ Stefana Woskowicz od Łukasza Rokowskiego z rodziną
|
Sobota 22/01/2022 |
|
7:00 |
+ Józefę Szala – gr. 22
|
7:30 |
1/ + Władysławę Koszyk od siostry Anny Roch 2/ + Bogdana Skwara od wnuczek i wnuków |
18:00 |
1/ + Agnieszkę Bachowską z okazji imienin 2/ + Juliana Mastalskiego w 3 rocznicę śmierci |
Niedziela 23/01/2022 |
|
7:00 |
+ Stanisława Drabiec w 6 rocznicę śmierci |
8:30 |
+ Józefę Szala – gr. 23 |
10:00 |
W intencji parafian, dobrodziejów oraz pracowników Zakładów Alventa w Alwerni i ich rodzin |
11:30 |
+ Janinę i Ryszarda Mastalskich |
15:00 |
+ wypominkowa |
18:00 |
+ Marię i Stanisława Respekta |