Poniedziałek 17/05/2021 |
|
7:00 |
+ Franciszka Daniel – gr. 17 |
7:30 |
1/ + Stanisława Bednarczyka od Heleny Janik 2/ + Władysławę Rożnawską od koleżanek córki Barbary |
18:00 |
1/ + Marię Bahr- Górecką i Wiktorię Zaremba 2/ + Helenę i Marcina Miczałowskich 3/ o zdrowie dla Antoniego |
Wtorek 18/05/2021 |
|
7:00 |
1/ + Franciszka Daniel – gr. 18 2/ + Annę Zięba w 44 rocznicę śmierci |
7:30 |
+ Wojciecha Góreckiego od siostry Sylwii z rodziną |
18:00 |
1/ + Zbigniewa Uroda od Doroty i Jana Pulit z rodziną 2/ + Marię i Wincentego Mazgaj |
Środa 19/05/2021 |
|
7:00 |
+ Edwarda Szpila od współlokatorów z klatki |
7:30 |
+ Franciszka Daniel – gr. 19
|
18:00 |
1/ + Zbigniewa Uroda od szwagra Adama z żoną z Bolęcina 2/ + Zofię i Józefa Siemków 3/ + Wojciecha Góreckiego od siostry Kingi z rodziną |
Czwartek 20/05/2021 |
|
7:00 |
+ Stanisława Bednarczyka od Rozalii i Jana Perończyk
|
7:30 |
+ Wojciecha Góreckiego od brata Damiana
|
18:00 |
1/ + Franciszka Daniel – gr. 20 2/ + Jadwigę i Bronisława 3/ + Jerzego Górnickiego od siostry Lucyny i Magdaleny |
Piątek 21/05/2021 |
|
7:00 |
1/ + Franciszka Daniel – gr. 21 2/ + Jana Łapuszka i żonę Julię |
7:30 |
+ Edwarda Szpila od Zakładu Pogrzebowego z Brodeł |
18:00 |
1/ + Zbigniewa Uroda od rodziny Topolów z Alwerni 2/ + Janusza Tarabuła |
Sobota 22/05/2021 |
|
7:00 |
1/ + Wojciecha Chodackiego, Marię i Jana Kowalika 2/ o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Kazimierza |
7:30 |
1/ + Franciszka Daniel – gr. 22 2/ + Józefę Bozowską od Ewy, Barbary i Stanisławy |
18:00 |
1/ + Władysława Wyroba w 6 rocznicę śmierci, za Jego rodziców i rodzinę Zabagłów 2/ + Helenę Mirek w 3 rocznicę śmierci |
Niedziela 23/05/2021 |
|
7:00 |
+ zmarłego brata Adama oraz + za rodzinę Pierzynka z Kwaczały |
8:30 |
+ Cecylię i Mieczysława Gaudyn, Marię Fryc oraz s. Celinę Berniak
|
10:00 |
w intencji Parafian i Dobrodziejów
|
11:30 |
+ Macieja Szulińskiego w 1 rocznicę śmierci |
15:00 |
1/ + wypominkowa 2/ + Franciszka Daniel – gr. 23 |
18:00 |
+ Władysława i Zofię Mądry |