Wtorek 23/04/2019 | |
07:00 | 1/ + Jerzego Kucharza, + Jerzego Malca z rodzicami
2/ + Teresę Krawiec od rodziny Mielcarków |
07:30 | 1/ + Wita Talowskiego – gr. 22
2/ + duszę w czyśćcu cierpiące |
18:00 | 1/ + Franciszka Daniel od Joanny Buzdygan z rodziną
2/ + Rafała Zielińskiego od brata Konrada z żoną |
Środa 24/04/2019 | |
07:00 | 1/ + Jerzego Kucharza
2/ + Teresę Krawiec od Zakładu Pogrzebowego z Brodeł |
07:30 | 1/ + Wita Talowskiego – gr. 23
2/ + Zbigniewa Rogalskiego od Zakładu Pogrzebowego z Brodeł |
18:00 | 1/ + Romana Sowę
2/ + Helenę i Wiktora Kopeć |
Czwartek 25/04/2019 | |
07:00 | 1/ + Wita Talowskiego – gr. 24
2/ + Franciszka Daniel od szwagra Juliana z rodziną |
07:30 | 1/ + Krystynę Wójcik od kuzynów, Władysławy, brata Jana Cudaka z rodzinami
2/ + Teresę Krawiec od rodziny Dzierwów z Kamienia |
18:00 | 1/ + Tadeusza i Jadwigę Kosobudzkich oraz syna Tadeusza
2/ + Rafała Zielińskiego od koleżanek i kolegów z Firmy ,,STEKOP” oraz Firmy ,,HMAG” |
Piątek 26/04/2019 | |
07:00 | 1/ + Krystynę Wójcik od kuzynek Jasi i Celinki z Chrzanowa
2/ + Teresę Krawiec od rodziny Piętów |
07:30 | 1/ + Wita Talowskiego – gr. 25
2/ + Zbigniewa Rogalskiego od Adama i Anny Ostrowskiej z rodziną |
18:00 | 1/ + Franciszka Daniel od wnuczki Ewy z rodzina
2/ + Piotra Bogusza |
Sobota 27/04/2019 | |
07:00 | 1/ + Wita Talowskiego – gr. 26
2/ + Teresę Krawiec od współlokatorów z klatki |
07:30 | 1/ + Franciszka Daniel od Zakładu Pogrzebowego z Brodeł
2/ + Zbigniewa Rogalskiego od Andrzeja i Anny Ostrowskiej z rodziną |
18:00 | 1/ + Krystynę Wójcik od pracowników Firmy MAESTRO
2/ + Rafała Zielińskiego od przyjaciół z pracy |
Niedziela 28/04/2019 | |
07:00 | + Julię i Józefa Lizończyk |
08:30 | + Wita Talowskiego – gr. 27 |
10:00 | 1/ w int. Parafian, dobrodziejów i pracowników Zakładów Chemicznych w Alwerni i Ich rodzin
2/ o zdrowie, Boże błogosławieństwo i Opiekę Matki Bożej dla Katarzyny i Waldemara w 1 rocznicę ślubu |
11:30 | o zdrowie, Boże błogosławieństwo i Opiekę Matki Bożej dla Jarosława, Marka i Katarzyny z okazji imienin oraz Antosi w 3 rocznicę urodzin |
15:00 | 1/ + wypominkowa
2/ + Władysława Gajosa (on) |
18:00 | + Edwarda Kołodziej w 6 rocznicę śmierci |