Poniedziałek 26/04/2021 |
|
7:00 |
+ Jerzego Górnickiego od Mieczysława |
7:30 |
1/ + Edwarda Szpila od Anny Kurdziel 2/ + Tadeusza |
18:00 |
1/ + Jacka Kowalskiego od rodziny Rychlików – gr. 25 2/ + Stanisława Jochymek (on) i Wandę Giermek |
Wtorek 27/04/2021 |
|
7:00 |
1/ + Jacka Kowalskiego od Agnieszki i Mateusza z rodziną – gr. 26 2/ dziękczynno-błagalna w 25-tą rocznicę ślubu dla Teresy i Stanisława |
7:30 |
1/ o łaskę dobrej śmierci dla Józefy 2/ o łaskę zdrowia dla Heleny Głogowskiej |
18:00 |
1/ + Zbigniewa Uroda od Celiny Rożnawskiej z rodziną 2/ dziękczynna za 90 lat życia o Boże błogosławieństwo, Opiekę MB z prośbą o dalszą opiekę dla Zofii |
Środa 28/04/2021 |
|
7:00 |
1/ + Stanisława Bednarczyk od Barbary 2/ o wielką Wiarę i powrót do Boga dla Renaty i Grzegorza |
7:30 |
1/ o uzdrowienie dla Asi 2/ + Stanisławę Kulawik od rodziny Siewiorków |
18:00 |
1/ + Jacka Kowalskiego od rodziny Świerguła i Śmieszek – gr. 27 2/ + Annę Molska od siostry z rodziną |
Czwartek 29/04/2021 |
|
7:00 |
1/ + Edwarda Szpila od Zofii i Kazmierza Szpila z rodziną 2/ o zdrowie dla Anny |
7:30 |
+ Jacka Kowalskiego od rodziny z Wolbromia – gr. 28 |
18:00 |
1/ o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Bernadki z okazji urodzin 2/ + Mariana Skórkiewicza z okazji imienin |
Piątek 30/04/2021 |
|
7:00 |
O zdrowie dla moich dzieci Jana, Marii i Józefa oraz prośba o Dar dobrej pracy dla Jana |
7:30 |
Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze |
18:00 |
1/ + Jacka Kowalskiego od rodziny z Glanowa – gr. 29 2/ + Zbigniewa Uroda od Radnych Rady Miejskiej w Alwerni 3/ + ks. Prałata Stanisława Bogacz |
Sobota 01/05/2021 |
|
7:00 |
+ Edwarda Szpila od współlokatorów z klatki |
7:30 |
1/ w intencji sprzątających kościół – mieszkańców z os. Chemików blok nr 15 klatka 3,4,5 2/ o zdrowie, Boże błogosławieństwo i pomyślne zdanie matury dla Kacpra |
18:00 |
1/ + Jacka Kowalskiego od rodziny Ludwikowskich z Piły Kościeleckiej – gr. 30 2/ + Franciszka Daniel – gr. 1 |
Niedziela 02/05/2021 |
|
7:00 |
O zdrowie, Boże błogosławieństwo i Opiekę MB dla III Róży Kobiet |
8:30 |
+ Mariannę i Juliana Leniartek |
10:00 |
1/ w intencji Parafian i Dobrodziejów 2/ w intencji dzieci I Komunijnych |
11:30 |
w intencji dzieci I Komunijnych |
15:00 |
1/ + wypominkowa 2/ + Franciszka Daniel – gr. 2 |
18:00 |
+ Zofię, Stanisław i Jana Skowronek |