IV Niedziela Adwentu – 23 grudnia 2018

1. Przeżywamy IV Niedzielę Adwentu, ostatnią przed świętami. Witamy wszystkich uczestników niedzielnej Eucharystii i dziękujemy za wspólną modlitwę.

2. Jutro Wigilia Bożego Narodzenia. Z tej racji Mszy św. o godz. 18.00 nie będzie. Będzie natomiast o godz. 8.00 dodatkowa Msza św. zbiorowa za wszystkich zmarłych, którzy jeszcze niedawno zasiadali z nami do wigilijnego stołu a teraz już odeszli do wieczności. Imiona ich będą odczytane przed Mszą św. Kartki z ich imionami prosimy przynosić do zakrystii lub przekazać bezpośrednio przed Mszą św. Grupa Misteryjna Pascha zaprasza na coroczne Misterium Bożonarodzeniowe, na godz. 23.20. Scenariusz tegorocznego Misterium zachęca do liczniejszego niż zazwyczaj udziału Dzieci. O północy uroczysta Pasterka ofiarowana za Parafian, Dobrodziejów, Pielgrzymów i Przyjaciół Sanktuarium, darczyńców oraz wszystkie grupy duszpasterskie. Taca zbierana na Pasterce jest każdorazowo przeznaczana na Fundusz Ochrony Życia S.O.S.

3. We wtorek Uroczystość Bożego Narodzenia. Porządek Mszy św. jak w niedzielę.

4. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej, dzięki ofiarom za świece w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom oraz darom przyniesionym do klasztoru a także produktom zebranym w w sklepie p. Borowskich i Delikatesach przygotował 40 paczek świątecznych dla potrzebujących Parafian. Aktywistom Oddziału i Darczyńcom szczerze dziękujemy.

5. Objazd chorych z posługą sakramentalną jutro, w poniedziałek od godz. 9.00. Adresy chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.

6. Dziękujemy mieszkańcom Bloku Nr 4 za posługę sprzątania świątyni. Zamówiona Msza św. odprawi się 27 marca o godz. 18.00. W tym tygodniu o tę posługę prosimy Parafian z Bloku Nr 5.

7. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Krystyna Wójcik i Stanisław Malik. Pomódlmy się teraz za nich:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie,

a światłość wiekuista niechaj im świeci,

niech odpoczywają w Pokoju Wiecznym.

Amen.

Komentowanie jest wyłączone.