Msze święte Wieczyste

MSZE ŚWIĘTE WIECZYSTE
SANKTUARIUM PANA JEZUSA MIŁOSIERNEGO „ECCE HOMO” W ALWERNI

Msza święta wieczysta to typ Mszy świętej zbiorowej, która odprawiana jest w naszym kościele w każdą sobotę o godz. 7:30, dopóki nasz klasztor istnieje.

Przez cały czas przyjmujemy intencje od wiernych, którzy mogą zamówić Mszę wieczystą zarówno za osoby zmarłe, jak i osoby żyjące; za jedną osobę lub grupę osób (np. rodzinę).

Masze św. zamawiane podczas pogrzebów za zmarłych, jako Msze św. indywidualne, dlatego też za zgodą Rodziny Zmarłego, odprawiamy tylko kilka intencji indywidualnych (z podaniem daty i godziny Mszy), natomiast pozostała liczba intencji, wpisywana jest do księgi Mszy św. wieczystych.

Osoby zapisane w księdze Mszy św. wieczystych, nie są wyczytywane każdorazowo podczas Mszy. Kapłan sprawujący Najświętszą Ofiarę poleca ich Bogu obejmując ich swoją intencją.

Każdy Ofiarodawca ma możliwość wglądu do intencji jaka została przez niego podana i zapisana w księdze Mszy wieczystych.

Ofiarodawców zachęca się do licznego uczestnictwa w Mszy św. wieczystej a także do przejęcia komunii św. w intencji polecanej osoby.

Komentowanie jest wyłączone.