Narodzenie Pańskie – 25 grudnia 2015 r.

Przeżywamy Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Bardzo serdecznie witamy w naszej świątyni wszystkich parafian, gości i pielgrzymów przybyłych na święta do swoich krewnych czy też przybyłych do naszego Sanktuarium. Życzymy głębokiego przeżycia Tajemnicy Wcielenia oraz błogosławieństwa Bożej Dzieciny w nadchodzącym Nowym 2016 Roku.

Jutro – 26 grudnia – święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze św. jak w niedzielę. Taca w Szczepana przeznaczona na potrzeby Papieskiego Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie. Na Mszy św. o godz. 10.00 poświęcenie owsa.

W niedzielę – święto świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

Podziękowania:

– za wspieranie duchowe i materialne odbudowy kościoła i sanktuarium po pożarze, zwłaszcza wszystkim ofiarodawcom na nowe ławki do prezbiterium kościoła,

– grupie misteryjnej Pascha za przygotowanie pięknego Misterium Bożonarodzeniowego,

– za zaopatrzenie klasztoru w choinki i w wiele innych darów – zwłaszcza spożywczych – przed świętami, przeznaczonymi na paczki świąteczne dla ubogich Rodzin,

– za pomoc w dekorowaniu świątyni i za prace porządkowe w świątyni,

– za udział w roratach, szczególnie dzieci i za liczne korzystanie ze spowiedzi adwentowej,

– za wszystkie życzenia świąteczne kierowane pod naszym adresem,

Życzenia:

Niech Boża Dziecina błogosławi Wam i Waszym Rodzinom, obdarzy Was łaską zdrowia, napełnia pokojem, radością i życzliwością Przyjaciół i wszystkich napotkanych ludzi, niech atmosfera ciepła na trwałe zagości w Waszych domach i sercach i w tym duchu przyjmijcie Boże błogosławieństwo.

Komentowanie jest wyłączone.