Niedziela Wielkanocna – 27 marca 2016

1. Przeżywamy Niedzielę Wielkanocną. Serdecznie witamy i pozdrawiamy wszystkich uczestników Eucharystii. Bracia i Siostry Alleluja! Jezus żyje! Szczególne pozdrowienia kierujemy pod adresem wszystkich gości przybyłych do swych rodzin na święta. Wszystkim życzymy pokoju Bożego i radosnego świętowania. Dzisiaj wypominków o godz. 14.30 nie będzie.

2. Jutro drugi dzień świąt wielkanocnych. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Ofiary zebrane jutro na tacę będą tradycyjnie przeznaczone na potrzeby Uniwersytetu Papieskiego JP II w Krakowie.

3. Przyszła niedziela jest niedzielą Bożego Miłosierdzia. W trwającej nowennie przed tą uroczystością stosowne modlitwy odmawiamy codziennie po Mszy św. wieczornej.

4. W najbliższy piątek z racji Oktawy Wielkanocy post nie obowiązuje.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.00 zmiana tajemnic różańcowych.

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i za wszystkie ofiary składane w czasie Triduum Paschalnego. Dziękujemy Strażakom z Alwerni za zabezpieczenie obchodów Misterium i za wartę przy Pańskim Grobie. Serdeczne podziękowania grupie misteryjnej Pascha za piękne przedstawienie scen Męki Pańskiej i pełne zaangażowania prace z tym związane a także wszystkim zaangażowanym w liturgię Triduum oraz w budowę Grobu Pańskiego. Niech Pan nagrodzi Waszą dobroć serca obfitym błogosławieństwem i potrzebnymi łaskami.

7. O posługę sprzątania świątyni w nadchodzącym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Gęsikowskiego i Zacisze.

8. Jeszcze raz wszystkim parafianom i gościom składamy serdeczne życzenia: Niechaj światło i moc płynące od Zmartwychwstałego Pana umacniają Was w ziemskim pielgrzymowaniu do Domu Ojca. Niech pomagają w rozwiązywaniu wszelkich trudności dnia codziennego i budzą nadzieję. Niech Was Bóg błogosławi.

Komentowanie jest wyłączone.