Objawienie Pańskie – 6 stycznia 2019

1. Dziś niedziela Objawienia Pańskiego. Z racji 1-szej Niedzieli miesiąca dziś zamiast kazania po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary zebrane na tacę w dniu dzisiejszym są przeznaczone na nasze bernardyńskie misje, zwłaszcza w Afryce i biedniejsze kraje Ameryki Południowej.

2. Począwszy od jutra kontynuujemy wizytę duszpasterską. W nadchodzącym tygodniu odwiedzimy:
– w poniedziałek: Bloki Nr 8 i 9,
– we wtorek: Bloki 11 i 14.
– w środę: Bloki 12 i 13,
– w czwartek: Bloki 10 i 15,
– w piątek: Osiedle Kamionki i Evron,
– w sobotę: ul. Kasztanowa i Bernardyńska. W przypadku tych ulic o. Leonard rozpocznie od ul. Bernardyńskiej i następnie ul. Kasztanowa od numeru 34 do 20; o. Natan od numeru 4 do 18; o. Lesław od numeru 1 do numeru 5; o. Bartłomiej od numerów 7 do końca.

3. W przyszłą niedzielę 13 stycznia zapraszamy Róże Różańcowe i Akcję Katolicką na Mszę św. o godz. 15.00. Po Mszy św. tradycyjny opłatek w klasztorze.

4. Jak już ogłaszaliśmy, dzisiaj w naszym kościele o godz. 17,00 Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Dzieci i Młodzieży z Gminy Alwernia. Serdecznie zapraszamy.

5. Dziękujemy dwu Rodzinom z Bloku Nr 6 za posługę sprzątania świątyni. Zamówiona Msza św. odprawi się 18 lutego o godz. 7.00. W tym tygodniu o tę posługę prosimy Parafian z Bloku Nr 8, 1 i 2 klatka.

6. W minionym tygodniu odeszli do Pana: śp. Franciszek Daniel i Anna Piekarska. Pomódlmy się teraz za nich:

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie,

a światłość wiekuista niechaj im świeci,

niech odpoczywają w Pokoju Wiecznym.

Amen.

Komentowanie jest wyłączone.