OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 02.01.2022r.

        

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 02.01.2022r.

 

 

 

 1. Przeżywamy dziś II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim. Z racji 1-szej Niedzieli miesiąca po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

                       

 1. W rozpoczynającym się tygodniu przeżywać będziemy:
  – w poniedziałek;  Wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus
  – w czwartek; Uroczystość Objawienia Pańskiego. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Ofiary zebrane na tacę będą przeznaczone na potrzeby naszych misji.
 1. W tym tygodniu wypada I czwartek i piątek miesiąca. Spotkanie kręgu biblijnego oraz adoracja z I czwartku, zostają przełożone na przyszły tydzień.
 1. Kandydatów do bierzmowania, zapraszamy na poniedziałek na Mszę św. o godz. 18:00 i spotkanie formacyjne w kościele.
 2. Szczegółowe informacje dotyczące wizyty duszpasterskiej w naszej Parafii, zostaną podane w najbliższym czasie.
 1. Coroczny koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu dzieci i młodzieży odbędzie się w naszym kościele 6 stycznia w Święto Trzech Króli o godzinie 16:15.
 1. Ponieważ już od dwóch lat, nie odwiedzamy domów po kolędzie w tradycyjnej formie, co było okazją nie tylko do poznania Duszpasterza ale również do wynagrodzenia naszych Ministrantów i Lektorów za ich całoroczny trud służenia przy ołtarzu, dlatego też w przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach św., nasi Ministranci i Lektorzy będą zbierać dobrowolne ofiary do puszek. Zebrane środki, zostaną przeznaczone min. na dofinansowanie 3 dniowego wyjazdu formacyjnego do Kalwarii Zebrzydowskiej a także na inne bieżące potrzeby coraz liczniejszej wspólnoty Ministrantów. Prosimy o zrozumienie i wsparcie.
 1. W minionym tygodniu, pożegnaliśmy naszą parafiankę śp. Teresę Górecką z os. Chemików oraz śp. Sławomira Jarskiego. Módlmy się w ich intencji a także za wszystkich naszych bliskich zmarłych: Dobry Jezu…

Komentowanie jest wyłączone.