OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  II Niedziela Wielkiego Postu – 13.03.2022 r.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 II Niedziela Wielkiego Postu – 13.03.2022 r.

 1. Przeżywamy II Niedzielę Wielkiego Postu. Jest to Niedziela Ad Gentes – dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami.
 1. W rozpoczynającym się tygodniu przeżywać będziemy:

– w sobotę; Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

 1. Dziękujemy za ofiary złożone do puszek w ubiegłą niedzielę. Zebrano 15 720 zł, 100 $ (dolarów), 30£ (funtów) i 20 € (euro). Ofiary zostały już przelane na konto Archidiecezjalnego oddziału Caritas. Niech Bóg wynagrodzi wszystkich ofiarodawców, swoim szczodrym błogosławieństwem.
 1. Kandydatów do bierzmowania, zapraszamy na Mszę św. i spotkanie formacyjne w najbliższy poniedziałek o godz. 18:00.
 1. Rodziców i dzieci klas IV, którzy potwierdzili chęć przeżywania rocznicy Komunii, zapraszamy na Mszę św. i spotkanie w najbliższy czwartek o godz. 18:00.
 1. Przez cały Wielki Post Droga Krzyżowa w piątki o godz. 6.30 i 17.30, a w niedziele po Mszy św. o godz. 8.30, prowadzona tradycyjnie przez mężczyzn świeckich.
 1. W piątki, w czasie wieczornej Drogi Krzyżowej, przy V stacji zbieramy ofiary na zakupienie produktów żywnościowych na Święta dla najbardziej potrzebujących Rodzin z naszej parafii.
 1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę po Mszy św. o godz. 15.00.
 1. Przy ołtarzu Serca Pana Jezusa jest wystawiona skarbonka na ofiary na kwiaty i dekoracje do Bożego Grobu.
 1. Z wielką radością informujemy, iż reprezentacja naszych ministrantów w piłce nożnej, w pucharze Polski Ministrantów, stoczyła zwycięski mecz na poziomie powiatu i awansowała tym samym do rozgrywek na poziomie diecezji. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 1. Za pomoc w sprzątaniu świątyni dziękujemy mieszkańcom ul. Mickiewicza „Boczna”. Msza św. w intencji sprzątających, sprawowana będzie 08.07 o godz. 7:00. O pomoc w porządkowaniu kościoła, prosimy parafian z ul. Kasztanowej, numery od 1 do 15.
 1. W minionym tygodniu odeszli do Pana: śp. Jan Domagała, śp. Janusz Wodniak i śp. Zbigniew Molski. Pomódlmy się o spokój ich dusz. Dobry Jezu…

Komentowanie jest wyłączone.