OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  III Niedziela Wielkiego Postu – 07.03.2021r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 III Niedziela Wielkiego Postu – 07.03.2021r.

  1. Przeżywamy III Niedzielę W. Postu. Dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy błogosławionego tygodnia. Z racji I niedzieli miesiąca, po Mszy, będzie miała miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu.
  1. W minioną niedzielę, podczas zbiórki na cele misyjne, zebrano 1450zł. Za zebrane ofiary składamy serdeczne Bóg Zapłać!
  1. W przyszła niedzielę po Mszach świętych, komitet społeczny „ANIOŁY NADZIEI” będzie prowadził zbiórkę do puszek na leczenie i rehabilitację 6-letniego MILANA, który cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Zachęcamy wszystkich ludzi dobrej woli, do włączenia się w to piękne dzieło miłosierdzia.
  1. Przez cały Wielki Post Droga Krzyżowa w piątki o godz. 6.30 i 17.30, a w niedziele po Mszy św. o godz. 8.30, prowadzona tradycyjnie przez mężczyzn świeckich.
  1. W czasie wieczornej Drogi Krzyżowej w piątki, przy V stacji zbieramy ofiary na zakupienie produktów żywnościowych na święta dla najbardziej potrzebujących Rodzin z naszej parafii.
  1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę po Mszy św. o godz. 15.00.
  1. Przy ołtarzu Serca Pana Jezusa jest wystawiona skarbonka na ofiary na kwiaty i dekoracje do Bożego Grobu.
  1. O pomoc w porządkowaniu kościoła prosimy parafian z ul. Olszewskiego.
  1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy naszego parafianina śp. Jerzego Góreckiego,                  z ul Garncarskiej. Pomódlmy się o spokój jego duszy; Dobry Jezu…

Komentowanie jest wyłączone.