OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  III Niedziela Wielkiego Postu – 20.03.2022 r

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 III Niedziela Wielkiego Postu – 20.03.2022 r.

 1. Przeżywamy III Niedzielę Wielkiego Postu. Parafianom, pielgrzymom i gościom dziękujemy za wspólne świętowanie Dnia Pańskiego i życzymy wielu łask od Pana Jezusa Miłosiernego.

 1. W minionym tygodniu swoje imieniny zakonne przeżywał o. Zbigniew. Z tej okazji życzymy Mu wielu Bożych łask, opieki Matki Najświętszej oraz łaski powrotu do zdrowia.

 1. W rozpoczynającym się tygodniu przeżywać będziemy:
  w piątek; Uroczystość  Zwiastowania Pańskiego.
  Msze św. o godz.: 7:00, 7:30 i 18:00.

 1. Przez cały Wielki Post Droga Krzyżowa w piątki o godz. 6.30 i 17.30, a w niedziele po Mszy św. o godz. 8.30, prowadzona tradycyjnie przez mężczyzn świeckich.

 1. W piątki, w czasie wieczornej Drogi Krzyżowej, przy V stacji zbieramy ofiary na zakupienie produktów żywnościowych na Święta dla najbardziej potrzebujących Rodzin z naszej parafii.

 1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę po Mszy św. o godz. 15.00.

 1. Przy ołtarzu Serca Pana Jezusa jest wystawiona skarbonka na ofiary na kwiaty i dekoracje do Bożego Grobu.

 1. Ogłoszenie społeczne

Jak donosi policja, liczba akcji „na wnuczka” nie maleje, gdyż w miarę wzrostu poziomu czujności obywateli rośnie również pomysłowość przestępców. Bądźmy zatem ostrożni. Więcej informacji można znaleźć na stronach policji oraz na naszej stronie internetowej.

 1. Za pomoc w sprzątaniu świątyni dziękujemy jednej Rodzinie z ul. Kasztanowej. O pomoc w porządkowaniu kościoła, prosimy parafian z ul. Kasztanowej, numery od 16 do 34.

Komentowanie jest wyłączone.