Ogłoszenia Duszpasterskie IV Niedziela Adwentu – 22.12.2019

1. Przeżywamy IV Niedzielę Adwentu, ostatnią przed świętami. Witamy wszystkich uczestników niedzielnej Eucharystii i dziękujemy za wspólną modlitwę.

2.  Spowiedź przedświąteczna jutro, w poniedziałek w godz. od 7 do 12.00 i od 16 do 19.00 oraz we wtorek w godz. od 7 do 12.00. Po południu w wigilię spowiedzi nie będzie.

3. We wtorek Wigilia Bożego Narodzenia. Z tej racji Mszy św. o godz. 18.00 nie będzie. Będzie natomiast o godz. 8.00 dodatkowa Msza św. zbiorowa za wszystkich zmarłych, którzy jeszcze niedawno zasiadali z nami do wigilijnego stołu a teraz już odeszli do wieczności. Imiona ich będą odczytane przed Mszą św. Kartki z ich imionami prosimy przynosić do zakrystii lub przekazać bezpośrednio przed Mszą św. Grupa Misteryjna Pascha zaprasza na coroczne Misterium Bożonarodzeniowe, na godz. 23.15. O północy uroczysta Pasterka ofiarowana za Parafian, Dobrodziejów, Pielgrzymów i Przyjaciół Sanktuarium, darczyńców oraz wszystkie grupy duszpasterskie. Taca zbierana na Pasterce jest każdorazowo przeznaczana na Fundusz Ochrony Życia S.O.S.

4. W środę Uroczystość Bożego Narodzenia. Porządek Mszy św. jak w niedzielę.

5. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej, dzięki ofiarom za świece w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom oraz darom przyniesionym do klasztoru a także produktom zebranym w  sklepie p. Borowskich i Delikatesach przygotował 40 paczek świątecznych dla potrzebujących Parafian. Organizatorom i Darczyńcom szczerze dziękujemy.

6. Objazd chorych z posługą sakramentalną we wtorek od godz. 9.00. Adresy
chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.

7. Dziękujemy mieszkańcom Bloku Nr 10, 3 i 4 klatka za posługę sprzątania świątyni. Zmówiona Msza św. odprawi się 6 maja o godz. 18.00. W tym tygodniu o tę posługę prosimy Parafian z Bloku Nr 11.

8. Harcerze zapraszają mieszkańców Alwerni na przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju, które będzie miało miejsce dzisiaj po Mszy św. wieczornej na placu przed kościołem.

Komentowanie jest wyłączone.