OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 23.05.2021r.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 23.05.2021r.

        

  1. Przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W tym dniu, kończy się okres Wielkanocny. Przypominamy o obowiązku spowiedzi i przyjęcia komunii św. wielkanocnej. Obowiązkowi temu, można jeszcze zadośćuczynić do przyszłej Niedzieli Trójcy Świętej.
  1. W rozpoczynającym się tygodniu przeżywać będziemy:

– w poniedziałek; święto Matki Kościoła

– we wtorek, 7 tydzień Nowenny przed uroczystością św. Antoniego. O godz. 7.00 Msza św. z kazaniem oraz nabożeństwo ku czci św. Antoniego i błogosławieństwo Jego relikwiami

– w środę; wspomnienie św. Filipa Neri

– w czwartek; święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana

– w sobotę; wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej

  1. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30.
  1. Dzieci i Rodziców klas trzecich, zapraszamy do udziału w pielgrzymce komunijnej, śladami św. Jana Pawła II do Kalwarii Zebrzydowskiej. Pielgrzymka odbędzie się w sobotę 19.06. Planowany wyjazd, sprzed kościoła o godz. 8:00. Kosz pielgrzymki to 50 zł. od osoby. W cenie jest przejazd, obiad a także zwiedzanie Sanktuarium. Po Mszy św. w intencji Dzieci i ich Rodzin, zaplanowana jest również Droga Krzyżowa na kalwaryjskich dróżkach. Zapisy u o. Pio i w zakrystii. Serdecznie zapraszamy do tej wspólnej modlitwy przed Matką Bożą Kalwaryjską.

 

 

  1. O posługę sprzątania świątyni w nadchodzącym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Wiosennej, Bernardyńskiej i Jurajskiej.

Komentowanie jest wyłączone.