OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V Niedziela Zwykła – 05.02.2023r.

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V Niedziela Zwykła – 05.02.2023r.

 

  1. Przeżywamy V Niedzielę Zwykłą. Pozdrawiamy uczestników niedzielnej Eucharystii i dziękujemy za wspólną modlitwę. Z racji I niedzieli miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  1. W rozpoczynającym się tygodniu przeżywać będziemy:

– w poniedziałek; Wspomnienie św. męczenników Piotra Chrzciciela, Pawła Miki i Towarzyszy,

– we wtorek; Wspomnienie św. Kolety z Corbie, dziewicy,

– w piątek; Wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy,

– w sobotę; Wspomnienie dowolne NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego.

  1. Uczestników sierpniowej pielgrzymki do Francji, prosimy o wpłacanie kolejnej raty należności w wysokości 1500 zł. Termin wpłat do 19.02. Wpłat najlepiej dokonywać bezpośrednio u o. Pio, po Mszach św. wieczornych lub w zakrystii.
  1. Serdecznie zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego. Będzie ono miało miejsce w środę po Mszy wieczornej.
  1. Stowarzyszenie Gospel Chór Gospel Alwernia zapraszają na koncert muzyki gospel – jako zwieńczenie dorocznych warsztatów – szczegóły na plakatach. Koncert odbędzie się w naszym kościele, w przyszłą niedzielę 12.02. po Mszy św. o godz. 15.00.
    Po koncercie będzie możliwość złożenia datku do puszek na leki dla Zosi Pająk ze Skawinek koło Lanckorony, która choruje na SMA (rdzeniowy zanik mięśni). Lek ten kosztuje ok 10 mln zł, a Zosi nie przysługuje refundacja tego leku.
  1. Za pomoc w porządkowaniu kościoła dziękujemy mieszkańcom z ul. Kasztanowej nr od 1 do 15. Zamówiona Msza św. sprawowana będzie 08.02.2023r. o godz. 7:00. O pomoc w sprzątaniu świątyni prosimy parafian z ul. Kasztanowej; numery od 16 do 34.

Komentowanie jest wyłączone.