OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI Niedziela Wielkanocna– 09.05.2021

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI Niedziela Wielkanocna– 09.05.2021

        

  1. Przeżywamy VI Niedzielę Wielkanocną. W tym tygodniu przeżywamy tzw. „dni krzyżowe” – dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące. Parafianom, gościom oraz pielgrzymom dziękujemy za wspólna modlitwę i życzymy wielu łask od Pana Jezusa Miłosiernego.

  1. W rozpoczynającym się tygodniu przeżywać będziemy:

– We wtorek, 5 tydzień Nowenny przed uroczystością św. Antoniego. O godz. 7.00 Msza św. z kazaniem oraz nabożeństwo ku czci św. Antoniego i błogosławieństwo Jego relikwiami

– w środę; wspomnienie św. Leopolda Mandicia

– w czwartek 13 maja; wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej

– w piątek; święto św. Macieja Apostoła

– w piątek; pierwszy dzień nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego

– w sobotę; wspomnienie św. Małgorzaty z Kortony.

  1. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30.

  1. Zbigniew zaprasza na dróżki do Kalwarii Zebrzydowskiej. Odprawimy dróżki do Pana Jezusa. Wyjazd w wigilię Uroczystości Zesłana Ducha Świętego, tj. w sobotę 22.05 po Mszy św. o godz. 7:00. Ze względu na obostrzenia sanitarne, koszt przejazdu wzrosną do 36 zł. Zapisy u o. Zbigniewa i w Zakrystii.

  1. Spotkanie Kręgu Biblijnego odbędzie się w środę 12 maja. Zacznie się ono w kościele o 19.30, a dalsza część na salce.

  1. Za pomoc w sprzątaniu kościoła, dziękujemy mieszkańcom ul. Mickiewicza „boczna”. Zamówiona Msza św. będzie sprawowana 03.12.2021r. o godz. 18.00. O posługę sprzątania świątyni w nadchodzącym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Kasztanowej nr. od 1 do 15.

  1. W minionym tygodniu, pożegnaliśmy naszą parafiankę śp. Danutę Wosik z os. Chemików. Pomódlmy się o spokój jej duszy: Dobry Jezu

Komentowanie jest wyłączone.