OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI Niedziela Zwykła – 13.02.2022r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 VI Niedziela Zwykła – 13.02.2022r.

 

  1. Przeżywamy VI Niedzielę Zwykłą. Parafianom oraz pielgrzymom dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy dobrego tygodnia.
  1. W rozpoczynającym się tygodniu przeżywać będziemy:

– w poniedziałek; Święto świętych Cyryla i Metodego – patronów Europy.

                                                             

  1. Kandydatów do bierzmowania, zapraszamy na Mszę św. i spotkanie w najbliższy poniedziałek o godz. 18:00.
  1. W naszej zakrystii przyjmujemy na Msze św. wieczyste, sprawowane w każdą sobotę o godz. 7:30.
  1. Bartłomiej, zaprasza Zelatorów Róż Różańcowych na spotkanie w najbliższa niedzielę 20.02 po Mszy św. o godz. 7:00.
  1. Jest już tradycją, że w czasie Wielkiego Tygodnia przedstawiane jest Misterium Pasyjne. Przez ostatnie dwa lata miało ono ograniczoną formę, ale pragniemy powrócić do formy tradycyjnej. Misterium to przygotowywane jest przez Grupę Misteryjną „Pascha”, którą tworzą wyłącznie wolontariusze. Przez ostatnie lata grupa ta jednak bardzo się „uszczupliła” dlatego poszukujemy chętnych, którzy dołączyliby do obecnej grupy. Każdy może się włączyć w przygotowanie naszego Misterium Pasyjnego zarówno dzieci jak i młodzież oraz osoby dorosłe. Chodzi o to abyśmy mieli odpowiednią grupę osób aby obsadzić poszczególne role, i mieć także osoby do przygotowania zaplecza ( np. budowy scen, obsługi nagłośnienia). Wszystkich zainteresowanych i chętnych (w wypadku dzieci ich rodziców) zapraszamy na spotkanie do klasztoru w piątek 18 lutego o godz. 19.00. Tylko od nas zależy czy tradycja Misterium Pasyjnego będzie nadal kontynuowana.
  1. Stowarzyszenie Gospel i Chór Gospel Alwernia zapraszają wszystkich chętnych w dniach 19.02-20.02.2022 na piąte Warsztaty Gospel w Alwerni. Więcej informacji na plakatach oraz na facebooku Chóru Gospel Alwernia.
  1. O pomoc w sprzątaniu świątyni prosimy Parafian z ul. Patelskiego i Prusa.

Komentowanie jest wyłączone.