OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXII Niedziela zwykła – 29.08.2021r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXII Niedziela zwykła – 29.08.2021r.

 

  1. Przeżywamy dzisiaj XXII Niedzielę zwykłą. Parafianom, pielgrzymom i gościom dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy wielu Bożych łask od Miłosiernego Pana.

  1. W rozpoczynającym się dzisiaj tygodniu, przeżywać będziemy:

– w piątek; wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i Doktora Kościoła

  1. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. Pamiętajmy o spowiedzi i komunii św. wynagradzającej.
  1. W środę 01.10 rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy wszystkich Uczniów i Rodziców, Nauczycieli, Wychowawców i Pracowników Szkoły na Mszę św. o godz. 8.00. Z Panem Bogiem rozpocznijmy ten nowy rok.

  1. Zapraszamy serdecznie za spotkanie Kręgu Biblijnego, poświęcone Księdze Syracedesa w środę, 1 września o 19.30. Początek spotkania w kościele (z transmisją przez internet), a dyskusja na salce.

  1. W pierwszy czwartek, 2 września, pragniemy modlić się o nowe powołania podczas adoracji Najświętszego Sakramentu. Wystawienie po Mszy wieczornej do godz. 20.00.

  1. Ministrantów i lektorów, zapraszamy na pierwszą po wakacjach zbiórkę w najbliższą sobotę o godz. 10:00. Na spotkanie zaprasza również Franciszkańska Młodzież Oazowa. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 15:00.

  1. Za pomoc w sprzątaniu kościoła dziękujemy parafianom z os. Chemików, blok nr. 4. Zamówiona Msza św. sprawowana będzie 21.12.2021r o godz. 7:30. W tym tygodniu, o posługę sprzątania świątyni prosimy mieszkańców z os. Chemików blok nr. 5.

Komentowanie jest wyłączone.