OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVII Niedziela zwykła – 02.10.2022r.  

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVII Niedziela zwykła – 02.10.2022r.

 

  1. Przeżywamy dzisiaj XXVII Niedzielę zwykłą. Jest to I niedziela miesiąca października. Z tej racji, na koniec Mszy św., będzie miała miejsce adoracja Najświętszego Sakramentu.
  1. W rozpoczynającym się dzisiaj tygodniu, przeżywać będziemy:

– we wtorek; Uroczystość św. Franciszka z Asyżu. W tym dniu, po Mszy św. o godz. 18:00, nabożeństwo przejścia św. Franciszka z tego świata do wieczności – Transitus. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

– w środę; Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

– w piątek; Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

  1. W tym tygodniu wypadają I czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi na Mszach św. a w piątek od godz. 17:30.
  1. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele, codziennie o godz. 17:30. W zakrystii, są jeszcze do odebrania plakaty dla dzieci do zbierania pamiątkowych naklejek. Prosimy, aby uczniowie klas: 2,3,4 i 8, czyli kandydaci do I Komunii św., Rocznicy i Bierzmowania, uczestniczyli w tych nabożeństwach minimum raz w tygodniu.
  1. Kandydatów do bierzmowania, zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo Transitus w najbliższy wtorek o godz. 18:00. W tym dniu, spotkania po Mszy, wyjątkowo już nie będzie.
  1. Franciszkańska Młodzież Oazowa zaprasza dzisiaj na kiermasz ciast upieczonych przez oazowiczów i ich rodziny. Można je nabyć na placu przed kościołem.
  1. W środę, kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego, po Mszy wieczornej, czyli ok. 18.45.
  1. W czwartek, adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań po Mszy wieczornej do godz. 20.00.
  2. Za pomoc w porządkowaniu kościoła, dziękujemy parafianom z bloku nr 9, klatce 1. Zamówiona Msza św. sprawowana będzie 27.12 o godz. 7:30. W tym tygodniu o posługę sprzątania świątyni, prosimy mieszkańców z os. Chemików blok nr. 13; 3 i 4 i 5 klatkę.
  1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Stanisławę Domagała z ul. Prusa. Pomódlmy się o spokój jej duszy: Doby Jezu…

Komentowanie jest wyłączone.