OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVIII Niedziela zwykła – 09.10.2021r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVIII Niedziela zwykła – 09.10.2021r.

 

  1. Przeżywamy dzisiaj XXVIII Niedzielę zwykłą. Pozdrawiamy uczestników niedzielnej Eucharystii i dziękujemy za wspólną modlitwę. Dziś również, obchodzimy jest kolejny Dzień Papieski. Z tej racji, po Mszach św. prowadzona będzie zbiórka ofiar do puszek na potrzeby zdolnej młodzieży. Zachęcamy do włączenia się w to szczytne dzieło.
  1. W rozpoczynającym się dzisiaj tygodniu, przeżywać będziemy:

– w środę; Wspomnienie św. Honorata Koźmińskiego

– w piątek; Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i Doktora Kościoła

– w sobotę; Wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej. W tym dniu swoje imieniny zakonne obchodzi o. Anicet Gruszczyński. Przy tej okazji dziękujemy mu za jego pracę i składamy serdeczne życzenia, przyzywając dla niego obfitości Bożych łask i opieki Matki Najświętszej.

  1. W miesiącu październiku, różaniec odmawiamy codziennie przed Mszą św. o godz. 17:30.
  2. Zbigniew zaprasza na wyjazd do Kalwarii Zebrzydowskiej na tradycyjny obchód Dróżek do Matki Bożej. Wyjazd został przełożony na przyszłą sobotę. Koszt to 20 zł. Zapisy u o. Zbigniewa.
  1. Za pomoc w porządkowaniu kościoła dziękujemy parafianom z os. Chemików blok nr. 9 – 3 i 4 klatce. Zamówiona Msza św. sprawowana będzie 18.01.2022r. o godz. 7:30. W tym tygodniu, o posługę sprzątania świątyni prosimy mieszkańców z os. Chemików blok nr. 10 – 1 i 2 klatkę.

Komentowanie jest wyłączone.