Sprawy bieżące, 13 marca

biezace2Drodzy Siostry i Bracia,
w tym szczególnie trudnym dla nas czasie, dziękujemy Wam za modlitwę, pamięć oraz okazane nam pomoc, serce i życzliwość. Niech Wam Pan Bóg wynagrodzi.

Pragniemy poinformować Was o następujących sprawach:

NIEDZIELA, 13 MARCA

  1. Dziś niedziela. Cieszy nas liczny udział wiernych we wszystkich Mszach Św.
  1. Spotykamy się z ogromną życzliwością parafian i sympatyków kościoła i klasztoru. Wciąż otrzymujemy od Was wiele darów, za które serdecznie dziękujemy. W dalszym ciągu prosimy o najpotrzebniejsze artykuły wyposażenia domu. Za każdy Wasz dar będziemy ogromnie wdzięczni, nawet za “kilo” gwoździ.
  1. Serdecznie dziękujemy również za najmniejsze nawet wsparcie finansowe.
  1. Dziś we Mszy św. o godz. 10.00 uczestniczył gwardian o. Bartłomiej Mazurkiewicz, który ze zgromadzonymi na mszy podzielił się swoimi doświadczeniami wiary i dodał otuchy wiernym, mimo że dla niego samego są to bardzo trudne chwile.
  1. Zgłasza się wiele osób do pilnowania obiektu, zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Wszystkich chętnych do przyklasztornej straży obywatelskiej zapraszamy do remizy strażackiej, gdzie mogą wpisać się na listę.
  1. W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie kandydatów do Bierzmowania.
 1. Pragniemy poinformować wszystkich wiernych, że parafia funkcjonuje normalnym trybem, tymczasowo zmieniło się tylko jej miejsce.

Komentowanie jest wyłączone.