Wielki Post

Przez cały Wielki Post, nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 6.30 i 17.30, a w niedziele po Mszy św. o godz. 8.30, prowadzone tradycyjnie przez mężczyzn świeckich.

W czasie wieczornej Drogi Krzyżowej w piątki, przy V stacji, zbieramy ofiary na zakupienie produktów żywnościowych na święta dla najbardziej potrzebujących Rodzin z naszej parafii.

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę, po Mszy św. o godz. 15.00. Zachęcamy wszystkich do godnego przeżycia Wielkiego Postu i licznego uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych.

Do szczególnie licznego uczestnictwa w Drodze Krzyżowej oraz Gorzkich Żalach, zachęcamy dzieci i młodzież. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św., otrzymały już odpowiednie książeczki do zbierania pamiątkowych naklejek za uczestnictwo w Drodze Krzyżowej. Pozostałe chętne dzieci, mogą takie książeczki i naklejki otrzymać, po uczestnictwie w piątkowych bądź niedzielnych drogach krzyżowych. Książeczki, będą rozdawane po nabożeństwie w najbliższy piątek.

Komentowanie jest wyłączone.