WIZYTA DUSZPASTERSKA 2021r.

Drodzy Parafianie.

W związku z czasem pandemii i co za tym idzie panującymi obostrzeniami, wizyta duszpasterska w naszej parafii nie może odbyć się w tradycyjnej formie.

Wobec zaistniałej sytuacji w dniach od 4 stycznia do 21 stycznia 2021 roku będą sprawowane Msze św. o godz. 18.00 w intencji mieszkańców poszczególnych ulic.

Po Mszy św. każdy uczestnik będzie mógł zaopatrzyć się w wodę święconą oraz kredę. Bliższe szczegóły dotyczące tych Mszy św. zostaną podane na początku stycznia 2021 roku. Informacje te będą umieszczone w gablotach przy kościele, na naszej stronie internetowej oraz na facebooku.

Jeśli któraś z rodzin pragnie przyjąć nas w tradycyjnej formie bardzo prosimy o zgłoszenie swojego adresu oraz numeru telefonu w zakrystii lub powiadomienie nas telefonicznie. Prosimy aby zgłoszeń tych dokonywać do dnia 26 grudnia bieżącego roku.

Po tym terminie zostanie sporządzony specjalny grafik odwiedzin duszpasterskich, który będzie dostępny w gablotach przy kościele, na naszej stronie internetowej oraz na facebooku.

OO. Bernardyni

Komentowanie jest wyłączone.