Wszystko, co EDK wiedzieć trzeba

edk_2014W kategorii EDK znajdują się pliki z niezbędnymi informacjami o EDK. Jedna część to informacje organizacyjne na dzień wyjścia EDK. Druga, to podpowiedzi jak przygotować się do nocnej wędrówki. Osoby, które mogą zapisać się i odebrać materiały wcześniej zapraszamy w czwartek do Klasztoru po Mszy Świętej czyli ok. 17:30. Będzie też można porozmawiać jeżeli ktoś ma pytania dotyczące trasy i organizacji EDK. Jest to o tyle ważne, że usprawni nam wyjście w piątek. Przypominamy również o oświadczeniach. Szczególnie od osób niepełnoletnich. Jeśli nie będzie rodziców w pobliżu w piątek, to nie będzie możliwości ich uzupełnienia. Można je również pobrać z paska bocznego.

——————-

W piątek, 11 kwietnia, wyrusza kolejna Ekstremalna Droga Krzyżowa z Krakowa do Kalwarii Zebrzydowskiej, ale również od nas – z Alwerni. Przed nami 3 nocne trasy: 35km, 45km i 55km… z krzyżami… Będzie ciężko… ale nikt nie powiedział, że ma być lekko, pięknie i przyjemnie…

1 kwietnia 2014 w audycji Radia Plus – Magazyn Reporterów w Rytmie Wydarzeń, ks. Jacek Stryczek mówił: “EDK to jest taka forma pobożności, w której się zatracamy… to ma boleć, to ma być ponad granice tego, co zwykle wytrzymuję…” – Posłuchajcie sami!

Materiał zamieszczamy dzięki uprzejmości Radia Plus

Komentowanie jest wyłączone.