XII Niedziela Zwykła – 25 czerwca 2014 r.

Rozpoczynają się wakacje. Zechciejmy ten czas dobrze wykorzystać na odnowienie sił fizycznych i duchowych. Niech na naszych wakacyjnych szlakach nie zabraknie świątyń, bo w każdej z nich czeka na nas Chrystus, zwłaszcza w każdą wakacyjną niedzielę, kiedy to pragnie się z nami spotkać na Mszy św.

2. W tym tygodniu:
– w środę – wspomnienie św. Ireneusza bpa i męczennika.
– w czwartek – uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła Msze św. z kazaniem w naszej Świątyni o godzinie 7:00; 8:30; 10:00 i 18:00
– Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie o 17:30

3. Dziękujemy za posprzątanie świątyni mieszkańcom bloku nr 10 klatka 1 i 2 z osiedla Chemików. Msza św. w intencji sprzątających zostanie odprawiona 4. 12. 2017 o godzinie 18:00 a od klasztoru 6. 12 .W tym tygodniu prosimy do tej posługi mieszkańców bloku nr10 klatka 3 i 4 z osiedla Chemików.

4. Decyzją władz zakonnych o. Bolesław Opaliński został skierowany do pracy na Pustelni w Puszczy św. Jana z Dulki, a br. Eligiusz Gelmuda do posługi w zakrystii w Kalwarii Zebrzydowskiej . W najbliższą środę 26 VI o godzinie 18:00 o. Bolesław odprawi Msze świętą dziękując Panu Bogu za łaskę pracy w Alwerni, br. Eligiusza i Bolesława. Na tę Eucharystię serdecznie wszystkich zapraszamy – . Do naszej wspólnoty został skierowany o. Lesław Zachura, który będzie nowym gwardianem i proboszczem oraz br. Kleofas Gerlak, który będzie pracował w zakrystii.

Komentowanie jest wyłączone.