XIII Niedziela Zwykła – 28.06.2020

1.  Przeżywamy 13 Niedzielę Zwykłą. Pozdrawiamy uczestników niedzielnej Eucharystii i życzymy błogosławionych owoców wspólnej modlitwy. Rozpoczynają się wakacje. Wszystkim życzymy udanego wypoczynku i spotkania z Panem Bogiem na wakacyjnych szlakach. 

  

2. W liturgii bieżącego tygodnia:

– w poniedziałek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła 

   – w piątek święto św. Tomasza, Apostoła, w tym dniu również pierwszy piątek miesiąca, nabożeństwa i spowiedź według ustalonego porządku 

3. Już po raz trzeci w naszym kościele odbędzie się koncert OPERA DI SACRA – w wykonaniu zespołu wokalnego „Śpiewanie bez granic” oraz znanych solistów. Zapraszamy w dniu 3 lipca w piątek po Mszy św. o godzinie 18:00. Szczegóły ma plakatach oraz w internecie. W imieniu organizatorów zapraszamy  !

4. Ogłoszenie  Zakładu Usług Komunalnych w Alwerni w sprawie odczytów wodomierzy W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 na terenie naszego kraju, w trosce  o Państwa i nasze bezpieczeństwo zmuszeni jesteśmy ograniczyć pracę w terenie do niezbędnego minimum. Tym samym od 16.03.2020 r. do odwołania, zawieszamy bezpośrednie odczyty wodomierzy przez pracowników wodociągów u naszych Odbiorców. Jednocześnie prosimy o podawanie odczytów wodomierzy telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Więcej informacji na plakatach oraz na stronie internetowej i naszym Fanpegu. 

5. Słowo Naszego Arcybiskupa.  W związku z ostatnimi ulewami i zniszczeniami, jakie one spowodowały w dobytku licznych wiernych naszej Archidiecezji, w duchu solidarności z potrzebującymi polecam, aby w niedzielę, 5 lipca 2020 r. we wszystkich kościołach Archidiecezji Krakowskiej została przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku zalań i podtopień. Zebrane ofiary należy przekazać do Caritas Archidiecezji Krakowskiej. Już teraz dziękuję wszystkim ofiarodawcom składając  serdeczne Bóg zapłać! ks. Marek Jędraszewski Arcybiskup Metropolita Krakowski. Więcej informacji na plakatach oraz na stronie internetowej i naszym Fanpegu. 

Komentowanie jest wyłączone.