XIII Niedziela Zwykła – 30 Czerwca 2019 r.

1. Przeżywamy 13 Niedzielę Zwykłą. Pozdrawiamy uczestników niedzielnej Eucharystii i życzymy błogosławionych owoców wspólnej modlitwy.
2. W liturgii bieżącego tygodnia:
– w środę święto św. Tomasza, Apostoła,
– w czwartek święto poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie,
– w piątek pierwszy piątek miesiąca, po Mszy św. o godz. 7 rano Adoracja Najśw. Sakramentu, spowiedź pierwszopiątkowa o 17.30 i Adoracja wieczorna o godz. 17.40….
– w sobotę wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskie, dziewicy,
3. OO. Bernardyni, Samorządowy Ośrodek Kultury, Stowarzyszenie Śpiewanie bez Granic i Norwesko – Polskie Stowarzyszenie Kultury Wokalnej zapraszają na wyjątkowy Koncert wakacyjny, który odbędzie się we czwartek 4 lipca po Mszy św. o godz. 18.00 w naszym kościele.
W programie najpiękniejsze arie operowe i szlagiery chóralne w wykonaniu światowej klasy śpiewaków operowych oraz chóru. Szczegóły na plakatach i w internecie.
4. We czwartek 4 lipca na godz. 15.30 zapraszamy mieszkańców Alwerni na bezpłatne warsztaty – opieka nad osobami chorymi w domu. Będzie możliwość uzyskania informacji i porady w podstawowych czynnościach związanych z osobą leżącą. Warsztaty odbędą się w sali audiowizualnej w klasztorze.
5. Dziękujemy jednej Rodzinie z Brzezin za posługę sprzątania świątyni. Zamówiona Msza św. odprawi się 17 września o godz. 7.00 . W tym tygodniu o tę posługę prosimy mieszkańców ul. Sienkiewicza.
6. W minionym tygodniu zmarł śp. Wiesław Bigosiński z ul. Zacisze. Jego pogrzeb odbędzie się w Krakowie na cmentarzu Rakowickim we środę 3 lipca o godz. 13.40. Pomódlmy się za Jego duszę.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie

A światłość wiekuista niechaj mu świeci

Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Komentowanie jest wyłączone.