XXVII Niedziela Zwykła – 06.10.2019

  1. Przeżywamy dziś 27 niedzielę zwykłą. Pozdrawiamy Parafian i Sympatyków i dziękujemy za wspólną modlitwę. Dziś z racji 1 Niedzieli miesiąca zamiast kazania Adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. W liturgii bieżącego tygodnia:

– w poniedziałek wspomnienie Najświętszej M. Panny Różańcowej,

– w środę święto Bł. Wincentego Kadłubka, biskupa,

3. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do licznego udziału.

4. Przez cały październik przyjmujemy na wypominki jednorazowe, miesięczne i roczne za naszych zmarłych. Wypominki jednorazowe będą odczytywane we Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny  Za zmarłych polecanych w wypominkach miesięcznych będzie przez cały listopad Msza św.  poprzedzona półgodzinną modlitwą, w dni powszednie o godz. 18.00 a w niedzielę o godz. 15.00.   Za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych będą Msze św. we wszystkie niedziele roku o godz. 15.00, poprzedzone półgodzinną modlitwą z odczytywaniem wypominek. Karty do wypisywania imion zmarłych znajdują się na ołtarzach bocznych w nawie głównej i transepcie.

5. O. Zbigniew zaprasza i przyjmuje zapisy na Dróżki za Zmarłych do Kalwarii Zebrzydowskiej,   pielgrzymka wyruszy w sobotę 26 października po Mszy św. o godz. 7 rano. Zapisy także w zakrystii.

6. Spotkanie Kręgu Biblijnego we środę 9 października o godz. 19.30.

7. W przyszłą niedzielę 13 października będziemy przeżywać 19 Dzień Papieski. Z tej racji Młodzież Oazowa będzie kwestować na rzecz funduszu stypendialnego dla dzieci uzdolnionych z biedniejszych i wielodzietnych Rodzin, których wspomaga Papieska Fundacja Nowego Tysiąclecia.

8. O posługę sprzątania świątyni prosimy Parafian z Bloku nr 2 na Osiedlu Chemików.

                       

Komentowanie jest wyłączone.