30 Niedziela Zwykła – Uroczystość Poświęcenia Własnego Kościoła – 28 października 2018

1. Przeżywamy uroczystość poświęcenia naszej świątyni. Pozdrawiamy uczestników niedzielnej eucharystii i dziękujemy za wspólną modlitwę.

2. W liturgii bieżącego tygodnia:
– w czwartek – Uroczystość Wszystkich Świętych, porządek Mszy św. jak w niedzielę oraz dodatkowa Msza św. na cmentarzu o godz. 13.00 ofiarowana za zmarłych, którzy tam spoczywają, a po Mszy św. procesja z odczytaniem wypominek,
– w piątek – Dzień Zaduszny. Msze św. z kazaniem o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00. Po Mszy św. wieczornej procesja z wypominkami zakończona modlitwą na Placu Rajskim przy zakonnym grobowcu.
– w sobotę – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych Zakonu Serafickiego,

4. Przez cały listopad, w dni powszednie o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 14.30, różaniec z wypominkami za zmarłych.

5. W dalszym ciągu przyjmujemy na wypominki miesięczne i roczne. Za zmarłych polecanych w wypominkach miesięcznych będzie przez cały listopad Msza św. w dni powszednie o godz. 18.00 a w niedzielę o godz. 15.00 poprzedzona półgodzinną modlitwą za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych będą Msze św. we wszystkie niedziele roku o godz. 15.00, poprzedzone półgodzinną modlitwą z odczytywaniem wypominek.

6. Dziękujemy mieszkańcom ulic: Przyszłości i Ustronie za posługę sprzątania świątyni. Msza św. zamówiona odprawi się 18 stycznia o godz. 18.00. W bieżącym tygodniu o tę posługę prosimy Parafian z ulic: Garncarska i Pręty.

Komentowanie jest wyłączone.