33 Niedziela Zwykła – 18 listopada 2018

1. Przeżywamy 33 Niedzielę Zwykłą. Dziękujemy uczestnikom niedzielnej Eucharystii za obecność i wspólną modlitwę.

2. W liturgii bieżącego tygodnia:
– w poniedziałek – wspomnienie Bł. Salomei, dziewicy,
– we wtorek – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera,
– w środę – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny,
– w czwartek – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki kościelnej,
– w sobotę – wspomnienie świętych męczenników: Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy,

3. Wypominki listopadowe codziennie o 17.30 a w niedzielę o 14.30. Zachęcamy do wspólnej modlitwy za naszych Drogich Zmarłych,

4. W sobotę przybywa do naszej Parafii z wizytacją kanoniczną nasz Ordynariusz Ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski. W programie wizytacji o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie Ks. Abpa z Liturgiczną Służbą Ołtarza i Franciszkańską Młodzieżą Oazową, o godz. 16.30 spotkanie z grupami duszpasterskimi, działającymi przy Parafii a więc członkami Żywego Różańca, Akcji Katolickiej, Kręgu Biblijnego, Grupy Misteryjnej Pascha oraz chóru Gospel, o godz. 18.00 uroczysta Eucharystia z udziałem Parafian i Sympatyków. Liczymy na liczną obecność bowiem wizyta Ks. Arcybiskupa stanowi niepowtarzalne wydarzenie dla naszej Parafii.

5. Dzisiaj o godz. 16.00 w sali audiowizualnej w klasztorze koncert z okazji 100 – lecia odzyskania Niepodległości. Wstęp wolny. W programie utwory Chopina, Moniuszki, Paderewskiego, Szymanowskiego i innych. Serdecznie zapraszamy.

6. Dziękujemy mieszkańcom ulic: Widokowa i Ogrodowa za posługę sprzątania świątyni. Zamówiona Msza św. odprawi się 21 lutego o godz. 18.00. W tym tygodniu o tę pracę prosimy Parafian z ul. Dąbrowskiej.

Komentowanie jest wyłączone.