4 Niedziela Zwykła – 28 stycznia 2018

1. Przeżywamy 4 Niedzielę Zwykłą. Pozdrawiamy zgromadzonych, dziękujemy za modlitwę i życzymy dobrego tygodnia. Dziś obchodzimy w Kościele Światowy Dzień Trędowatych. Prosimy o modlitwę w intencji wszystkich, którzy walczą z tą straszną chorobą.

2. W liturgii tygodnia:
– we wtorek – wspomnienie św. Hiacynty Mariscotti, dziewicy,
– w środę – wspomnienie św. Jana Bosco, prezbitera,
– w piątek – święto Ofiarowania Pańskiego czyli M.B. Gromnicznej. Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo świec. W tym dniu przypada 20 Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Odwiedziny chorych z Komunią św. zostają przeniesione na poniedziałek 5 lutego z racji piątkowego święta. Rozpoczęcie odwiedzin o godz. 9.00.
– w sobotę – wspomnienie bł. Błażeja, biskupa i męczennika, patrona osób chorych na gardło, po Mszach św. błogosławieństwo poświęconymi świecami,

3. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 Dzieci Komunijne otrzymają modlitewniki. Po Mszy św. spotkanie w klasztorze.

4. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w Parafii. Dziękujemy wszystkim Rodzinom i Osobom, którzy nas przyjęli za życzliwość i dobrą atmosferę oraz złożone ofiary. Niech Was wszystkich Bóg błogosławi, darzy potrzebnymi łaskami, zwłaszcza łaską zdrowia. Życzymy Wszystkim dobrego Nowego Roku.

5. Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga prowadzi punkt nieodpłatnej pomocy prawnej w Urzędzie Miejskim w Alwerni od poniedziałku do piątku w godz. 15.00 – 19.00.

6. O posługę sprzątania świątyni w bieżącym tygodniu prosimy Parafian z Osiedla Chemików, Blok Nr 2,

5. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Mieczysław Hajduk lat 77 z Osiedla Chemików. Pomódlmy się za spokój Jego duszy:

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie,

a światłość wiekuista niechaj mu świeci,

niech odpoczywa w Pokoju Wiecznym.

Amen.

Komentowanie jest wyłączone.